AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE 

DUŠIČKY, SKORO POŘÁD PŘIDÁVÁM AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE NA SVOJI FACEBOOK STRÁNKU-TADY MÁLO- TAK SE DÍVEJTE PROSÍM NA MOJI FB STRÁNKU. 

♥DĚKUJI MILOVANÉ BYTOSTI SVĚTLA♥

O Andarkách♥


Co a kdo jsou? Odkud přicházejí? O čem je ten rozruch kolem Andarek? Pokusím se co nejlépe vysvětlit, protože je skutečně třeba je zažít, spíše než pochopit. Než ke mně přišli Andarky, neměla jsem tušení, že lidé dokonce interagovali s krystaly způsobem, jakým to dělají ti, kteří pracují s Andarkami! Takže zde jsou moje nejlepší odpovědi, které mám v tuto chvíli k dispozici. Doufám, že vám poskytnu jasnost a vhled do úžasného světa Andarek. Kopírují z mého webu po X letech, kdo jste nečetl dušičky.


♥Andarky jsou Vědomé Živé Bytosti, se kterými se můžeme spojit a pracovat s nimi, abychom získali přístup k částem našeho Já, našemu Vědomí, jiným Vědomím, konkrétním energiím, různým životním formám/světelným bytostem, starověkým znalostem, "ztraceným" civilizacím, jiným světům/říším/dimenzím. , specifické časové linie, linie předků, nanebevzatých mistrů/bohů/bohyní, andělů, elementálové/přírodní duchové/energie Země, paprsky vědomí, zvířata, která v současnosti existují nebo již neexistují na zemské rovině, Slunce, Měsíc , Planety, Hvězdné systémy, Krystalická mřížka/Jádro Gaie, specifické Pozemské Formy, specifické energie....energie tak specifické, že vás možná ani nenapadlo s nimi dříve pracovat! Nebo možná ano – o to nejde!


♥Jde o to, že tento seznam by mohl pokračovat a pokračovat pravděpodobně sám o sobě na celou knihu, ale doufám, že rozumíte tomu, co zde říkám. JSOU JAKO MY VE SMYSLU, ŽE ONI/MY SPOJÍME/JSME JEDNO SE VŠÍM! Jsou to Zdrojová energie projevující se ve fyzické formě! A také, zjednodušeně řečeno, JSOU NÁSTROJEM! Nástroj, který můžeme použít k tomu, abychom pomohli se všemi těmito věcmi spojit se novými a hlubokými způsoby, jak se neustále vyvíjejí! Přinášejí nové zkušenosti, energie, spojení – vnitřní i vnější! Přinášejí do toho našeho nové světy a pomáhají nám propojit tečky a najít hlubší smysl a pomáhají vidět větší obrázek.


♥Fungují mnoha způsoby! Jedním ze způsobů je, že nám ODRÁŽÍ, co je v našich srdcích a myslích, takže je "snazší" vidět, kde kdo vibruje – což znamená, že uvidíte/pocítíte/uslyšíte/zažijete věci, které vaše Já/Úroveň vědomí je "naladěno/uvědomováno" – uvnitř SEBE A DRUHÝCH. Lidé vibrující ve frekvenci lásky nebo ti s otevřeným srdcem nejčastěji navážou láskyplné spojení s Andarkami. Ti, kteří vibrují v nižších frekvencích, vám to dají najevo krátce po setkání s Andarkou. Prostě vy budete vědět. Ve skutečnosti je to další dar, který s sebou Andarky přinášejí a je to ten, že za vás odstraní spoustu těch nižších energií. Opět je to něco, čemu lépe porozumíte diky zkušenosti, protože lidská mysl se bude snažit přijít/pochopit jak a proč". BUDETE SE POSOUVAT.

♥Andarky se s vámi nejen spojí, ale spojí se i se všemi těmito "věcmi" a tak mají práci. Jsou to Strážci Gaie, takže mají úkoly, které plní související s údržbou této pozemské lodi, chcete-li! Pomáhají zvyšovat vibrace, odstraňovat zkreslení/časové osy frekvence/"staré" a mohou pomoci vytvořit spojení se vším novým, protože fungují jako DUHOVÝ MOST mezi fyzickým a nefyzickým, nižšími dimenzemi a těmi vyššími. PŘEMĚNUJÍ PROSTOR, což také znamená, že jakmile začnete pracovat s Andarkami, trvá to méně lineárního času, než se člověk projeví/uvidí fyzické změny ve svém fyzickém světě. Opět nejde o to, JAK to dělají, to se "prostě stává a děje".
Andarky jsou MULTI-DIMENZIONÁLNÍ, což znamená, že existují ve více stavech/úrovních/časech/prostorech současně. Velká část jejich skutečné práce se odehrává na Vyšších úrovních a lze ji vidět/cítit/zažít ve Vyšších stavech vědomí. Mnoho práce, kterou s námi dělají, se odehrává během našeho Snového stavu a my budeme mít často živé sny o Andarach a probudíme se se skutečnou vzpomínkou nebo velkým vědomím, že s námi během noci komunikovali. Mají také schopnost měnit tvar, posouvat se, měnit barvy, mizet, náhodně se lámat, zaujímat místa, skrývat se, praskat, vytvářet výrůstky, vytvářet důlky, obsahovat bubliny, obsahovat vodu, vytvářet duhy, duhami vyvíjet nové barvy a to zcela nenáhodně odejít.
🩷🩷🩷JSOU VĚDOMÉ ŽIVÉ BYTOSTI A MAJÍ SVOBODNOU VŮLI!🩷🩷🩷
Nejsou vázáni přírodními zákony "našeho světa" ve stejném smyslu jako my, protože jsou to POKROČILÉ MISTROVSKÉ BYTOSTI, které ví, co dělají, mírně řečeno! Lidstvo si nyní prostřednictvím procesu Vzestupu pamatuje, jak se stát tím, čím Andarky již jsou a byli.
Doufám, že to pro Vás není matoucí.

♥Vzhledem k tomu, že jsou to multidimenzionální Mistrovské Křišťálové Bytosti a mají znalosti a schopnosti dělat, co chtějí, doslova se objevují a objevují se na různých místech po celém světě, obvykle prostřednictvím míst s energetickým vírem, který upřímně může existovat kdekoli. VŠUDE jsou portály a víry! VŠECHNO V PŘÍRODĚ! Mnoho lidí náhodně našlo Andarky pod keřem nebo v lese, na pláži, v jeskyni, uprostřed pole a dokonce i ve "staré krabici" zastrčené ve skříni! Mnozí ji měli a nevěděli, co to je! Někteří je mají v rodině po generace! Andarky byly používány mnoha domorodými lidmi po celá desetiletí. Tito lidé si byli vědomi úžasných schopností Andarek a používali je k léčení, mimo jiné použití a funkce a věřte mi, Andarky jsou během této doby velmi "populární" kvůli jejich roli při Vzestupu a kvůli posunu ve frekvencích, ke kterým došlo zde na Gaii a které jim umožnily "udělat comeback".
Také, když zvyšujeme svou vlastní osobní úroveň uvědomění a vibrací energie, umožňujeme Andarkam, aby si prošli cestu k nám/vstoupili do našeho uvědomění, protože se s nimi stáváme více vibračně odpovídajícími. JSOU SUPER VYSOKOU FREKVENCÍ a to je něco, co můžeme doslova cítit ve svých vlastních energetických centrech! Díky tomu víme, že jsou skutečné, a tento pocit je obvykle tím, co nás vyzve k opatrovnictvi/prodeji. U každého je to jinak. Pro některé je to vnitřní vědomí, pocit v čakře, často dochází k emocionálnímu spojení a mnoho lidí ve skutečnosti pláče, když se spojí s Andarkou. Je to jako být znovu shledán s dávno ztraceným přítelem. A mnohokrát tomu tak je. Mnoho lidí si pamatuje práci s Andarkami už dříve nebo dokonce i konkrétní Andarku. Ostatní mohou komunikovat přímo s Andarakami rovnou pres videa, či fotky. Opět, čím více zvýšíte svou úroveň vědomí a otevřete své srdce, tím interaktivnější se to s Andarkami "stane"! Ve skutečnosti byly vždy interaktivní, ale předtím jsme nebyli na takové úrovni, abychom to mohli "vidět/slyšet/cítit".


♥Andarky se spojují s BOŽSKÝM. Jejich Milující Frekvence na této planetě, si Andarky mohli dovolit, aby se zde ukázali. Krystalová a drahokamová království byla příliš dlouho pod vlivem/kontrolou Mužských sil, které se více zabývaly "ovládáním trhu" než skutečným léčením a spojením s krystaly a drahokamy! Naštěstí to překonáváme díky veškeré obětavosti Pracovníků Světla všude! Andarky vibrují pouze ve frekvenci Lásky, a proto může přijít pouze k těm lidem a místům, které jsou také ve stejné vibraci a proto jen tito lidé, je mohou pochopit srdcem, spojit se s nimi a nacitit.
Pro ty, kdo jsou spojeni s jejich srdcem, jsou jejich Andarky milujícími společníky, mocnou rodinou a důvěryhodnými spojenci, kteří jsou také spolehlivými zdroji informací! Často mate lásku a pouto se svými Andarkami, které jste předtím neměli s "jinými krystaly" a celý váš život se změní! Pro některé je to drastické a pro jiné to může být navenek méně zřejmé, ale určitě se mohou ohlédnout a vidět, jak Andarky zcela změnili běh některých věcí a tolik vse otevřeli!
URYCHLÍ VÁŠ OSOBNÍ I DUCHOVNÍ VÝVOJ!
Lidé jsou vždy ohromeni, když si uvědomí, jak rozdílné věci pro ně skutečně jsou poté, co se k nim Andarky dostaly. Opět je to něco, co je třeba zažít individuálně, kdyz s nimi děláte skutečnou práci. Nejsou určeny k "duchovnímu obcházení" a jejich účinnost bude nakonec určena vaší úrovní interakce s nimi a taky prací vy a Andarky společně, to je velice důležité.
♥Doufám, že ted lépe rozumíte Andarkám a některým způsobům jejich práce a jejich roli při pomoci lidstvu při vytváření Nebe na Zemi. Čím více spojení zde jako lidé vytváříme a dokážeme ztělesnit, tím více posouváme naše Já a vše, co zde je! Čím více zvyšujeme své vlastní frekvence, tím více pomáháme Vyšším frekvencím, aby se vrátily do Gaie, aby existovaly jako kdysi zde, abychom jí pomohli vrátit Ji i naše Já - do našeho přirozeného stavu radosti a blaženosti.
S láskou, Vaše ANdaRA 

ANDARKY, DALŠÍ INFO PRO ZAJÍMAVOST:

PRO MĚ, jsou darem od Božského - Stvořitele - neviditelného světa, který v sobě nese energii bezpodmínečné lásky. Vibrace jsou tak vysoké, že se nikdy nemusí čistit, protože obsahují pouze lásku🩷a neabsorbují negativitu. Místo toho jej okamžitě transformují. Z tohoto důvodu slouží jako úžasný nástroj k léčení vašeho srdce. Struktury Andarek pracují s vaší DNA, urychlují vaše vnímání tím, že vás kalibrují a to většinou během spánku a často vám zažehnou živé sny. Nejprve pracují s vaším Srdcem a tam mohou být zapsáni do prolínání srdce s myslí, aby vám pomohli s projevením vašich nejcennějších záměrů. Jsou vysoce vibrační léčebné bytosti, pro posílení duše, které fungují na všech úrovních; fyzické, emocionální a duchovní. Tento proces vytváří jedinečný léčebný zážitek, individuální pro každého člověka, který mu pomáhá uvolnit nechtěné energie při pohybu směrem k jejich dalšímu vývoji pravdy a zpět k původnímu božskému Vědomí.Jsou to Vědomé Živé Bytosti, se kterými se můžete spojit a pracovat s nimi."Není to "krystal" v pravém slova smyslu, jen málo krystalů vyvolává tak intenzivní kontroverzi jako Andarky. Názory jsou ostře rozdělené a existuje mnoho tvrzení. Někteří - JÁ- věří, že jsou kameny mudrců, mistrovský všelék s nejvyšší vibrací ze všech dosud nalezených "krystalů" a silnými transformačními vlastnostmi, které stimulují channeling a zpřístupňují univerzální moudrost prostřednictvím spojení s nejvyššími úrovněmi vědomí. Pro někoho jsou zase šrot z hromady odpadků. Záleží na tom, jak vaše osobní frekvence rezonují nebo disonují.Předpokládá se, že jde o starověké léčivé Andarky , už z dob i Atlantidy a Lemurie, které jsou prodchnutý krystalovými kódy a že o těchto civilizacích lze získat značné znalosti. Usnadňují spojení a navyšují vědomí. Boucnost se sjednotí a vy se snadno pohybujete časem i dál. Proto doporučím, aby jste s ním spali pod polštářem.Chrání před elektromagnetickým smogem a znečištěním životního prostředí. U těch, kteří jsou na to naladěni, čistí negativitu, aktivují a srovnávají všechny čakry a rychle urychlují duchovní růst. Zvyšují tok energie kolem meridiánů, posilují biomagnetické pole.V meditacích můžete otevřít vnitřní pole a témata. Lze je využít při práci s energií a práci s tělem pro podporu energetických procesů, například jejich umístěním na čakry nebo jiné oblasti těla nebo jejich pohybem v auře. Záměrně se chci zdržovat popisku, ktera jak funguje, protože účinek vnímá každý člověk jinak a hlavně, každá Andarka je neomezená a je vším. 🩷Moje Andarky jsou světlem zakódované jako křišťálové skály, které absorbují, přenášejí a holograficky promítají SVĚTELNÉ KÓDY . Pracují s vaší krystalickou strukturou a vaším SVĚTELNÝM TĚLEM . Existuje úroveň aktivace, která zahrnuje důvěru v SEBE a své nitro, své vnitřní vědění a vnitřní vedení. Propojují se přímo s vaší duší a světelným tělem . Toto přímé poznání je to, co vás vede při nákupu a "opatrovnictví" těchto úžasných bytostí zakódovaných ve světle. Budou k vám mluvit na úrovni duše. Věřte tomu, co cítíte!Jsem strážce krystalické mřížky a tyto bytosti používám také při práci na mřížce. Jsou to úžasní, inspirativní a spolehlivý miláčkové - mistři. Jsem ráda, že jsem ANdaRA a že mohu spojovat duše/lidi s jejich vlastními krásnými Andarky. Naučit se jim naslouchat je prvním krokem. 🩷🩷🩷ŽIJTE JAKO SVĚTLO🩷🩷🩷KVŮLI 3Dé: NIKDO VÁM ÚČINKY ANDAREK NEZARUČÍ, JSOU TO DUCHOVNI POMUCKY A NELZE GARANTOVAT ZADNE Z VYSE UVEDENÝCH VECI.VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA pro Andarky S Láskou ® ANdaRA

AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨16.3.2023✨

Blížící se rovnodennost dušičky Jsme jen 4 dny mimo rovnodennost a sluneční a galaktická energie jsou tak intenzivní. Před pár dny došlo na odvrácené straně Slunce k obrovské explozi, pravděpodobně vzplanutí třídy X, která způsobila iontovou bouři na zemi. Země pokračuje v zobrazování barev a světla na noční obloze před rovnodenností. Tento nádherný obrázek Mikea Whitea pochází z Nového Zélandu. Vyjadřuje barvy srdce!Rovnodennost je klíčovým okamžikem v rozvíjení Posvátného roku, kdy je nutné udržet Lásku a Rovnováhu ve svém Srdci. 

Držíte pevně časovou spirálu, kterou právě rozvíjíte. Pokud dokážete zůstat v klidu a rovnováze, bude se i váš čas točit ve spirále. Pokud upadnete do chaosu, váš čas se na okamžik roztočí. Ráda si to představuji jako nádobu na hrnčířském kruhu, což byl obraz, který používali staří Egypťané pro Boha Stvořitele Ptaha. Když držíte svůj výtvor pevně, vytvoříte krásnou vázu. Když se budete kývat, stane se nestabilní a nestabilní a získáte šílenou nahnutou vázu. Proto potřebujeme právě teď zůstat v klidu a rovnováze bez ohledu na to, co se děje "tam venku". 

Zjistila jsem, že s těmito intenzivními solárními energiemi jsem cítila velmi závratě a neuzemněný, takže silně pracuji na uzemnění do Smaragdových mřížek Nové Země. Moje meditace. Je to oslava chrámu Sacred Garden na Nové Zemi. Být ve stinných zahradách Posvátného chrámu mi pomáhá vypořádat se s intenzivním horkem, které právě teď máme, a blížící se bouří o rovnodennosti. Určitě žijeme v zajímavé době , o čemž není žádný pochyb.Nezapomeňte odpočívat, když potřebujete, zůstaňte hydratovaní vysokofrekvenční vodou a zůstaňte v moudrosti a lásce svého srdce!

 Kdo má Andarky, dávejte si je vedle sklenice s vodou a dejte ji záměr k navibrovani do vyšších principů. Celia Fenn a já.

Přeji krásný večer dušičky, s velkou Láskou v srdci, Vaše ANdaRA 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨13.3.2023✨

Energie pyramidy se nyní plně aktivuje, uvnitř nás, stejně jako ve všech pyramidách uvnitř Země, na povrchu i pod vodou. Tyto jsou starodávné a byly poprvé založeny na zemi před miliony let, během doby Elysia, Lví království, Avalonu, Mu a Lemurie a jsou 7. až 9. dimenzionální.🩵

To znamená, že se přesouváme do vyšších frekvencí a vibrací, které přesahují i pátou. Zjistíme, že naše staré Adam, Evy se stále více rozpouštějí a budeme se muset prokopat hlouběji do našich rezerv, i když naše vědomí stoupá mílovými kroky.Je moudré jít hlouběji do nitra, aby vás vaše duše jako jedna s Božstvím mohla pozvednout skrz, jak se centra srdce otevírá do vyšší míry.

Tak intenzivně teď cítím sílu Božské lásky, hlubokou mystickou lásku, která sahá tak hluboko. To se nedá popsat.Docházíme k proměně ve všech aspektech našeho života na Zemi.

Nech jít všechno, v co jsi kdy věřil.Přijměte své nové a mnohem vyšší dimenzionální já. Judith

s láskou Vaše ANdaRA 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨7.3.2023✨

🩷POKRAČUJÍCÍ CESTA 🩷
Probuzení není cesta pro slabé povahy.
Budete pokořeni. Ach ano. Sraženi na kolena. Mnohokrát, mnohokrát. To, co jste si mysleli, že víte, se občas rozpustí v nicotu. Vaše nejskvělejší postřehy, vaše úžasné odborné znalosti, vaše celoživotní dílo, to vše se může hroutit na zem. Někdy bez varování, budete požádáni, abyste začali znovu a znovu a znovu. A znovu. (Řekl jsem, že tohle není cesta pro slabé povahy?) Ach ano, jistě se dotknete blaženosti a radosti z existence!
🩷Některé dny se samozřejmě budete smát jednoduchosti věcí! Ale budete také požádáni, abyste se postavili svým nejhlubším strachům, čelili temnotě a noci uvnitř, vydali se do míst, kde přebývají nemilovaní stvoření. Vkročíte do kapes smutku, o kterém jste nikdy nevěděli, že tam jsou. Budete plakat miliardu slz pro ztracené a opuštěné děti, uvnitř i vně. Budete zuřit do nebe, na své rodiče, na všechny učitele, kteří vás zklamali, na lži, kterými jste byli krmeni, na ty, kteří se nikdy neukázali, když jste je nejvíc potřebovali. Několik dní se budete třást strachem. Některé dny se země otevře a spolkne vás a vyplivne vás zpět.
Někdy si budete myslet, že jste dosáhli konce cesty, a pak se ocitnete zpět na zatraceném začátku. Někdy budete mít chuť to vzdát. Někdy budete mít pocit, že jste neudělali žádný pokrok. Někdy budete proklínat den, kdy jste se vydali na tuto cestu.
🩷Ale léčíš se. Ano jsi. Rozmrazujete a rušíte miliardy let karmy. Podmiňování založené na strachu se rozpouští a vy se setkáváte se životem v syrovém stavu. Vracíte se do přírody, do Zahrady, do divočiny, kde jste byli počati. Není to vždy snadné. Není to vždy klidné. Není to vždy spiritualita. Není to vždy láska a světlo a radost a pozitivita a čisté nerušené uvědomění. (To jsou jen sny pro vyděšené děti.) Ne, je to autentické probuzení.
🩷Nyní jste válečníky reality, unavený kecy a falešnými sliby, pláčete, zuříte a smějete se do té strašné, úžasné celistvosti, kterou jste. Všechny vaše staré sny se zhroutily, ale vy ne. Hlasy strachu, studu a pochybností vás mohou stále provázet, ale teď jste větší než oni. Máte dny, kdy se cítíte maličkatí ano, ale máte dny, kdy můžete celý zatracený vesmír držet na dlani.
Zbláznili jste se, abyste byli normální, praskli jste, abyste byli celiství, vyměnili jste starou jistotu za život plný dobrodružství a vzdali se smutných starých dogmat pro vzrušení z nevědomosti. Nacházíte bezpečí na nejtemnějších místech a krásu na nejosamělejších místech a lásku na místech, o kterých jste si mysleli, že je láska opustila. Nikdy tě život neopustí, příteli, protože ty jsi život, a i když padneš na zem, jsi zcela podepřen nepoznatelnými silami.
A tak co. No a co! Padáš! Děláte si modřiny. Chvíli se stydíte. Vypláčeš starý sen. No a co! Vykřiknete očekávání a obrátíte se tváří v tvář realitě a nikdy, nikdy to není tak špatné, jak jste se obávali. Sebereš se, oprášíš se, vrátíš se na cestu a jdeš dál. Nikdy jsi neopustil cestu, abych řekl pravdu. Neboť cesta nikdy neopustila... tebe. Neboť cesta se sama tvoří pod vašima nohama, v každém Nyní, s každým krokem, který uděláte nebo neuděláte, radovat se z vaší jedinečné cesty, oslavovat vás přesně takové, jací jste dnes, klanět se vašim neúspěchům, stejně jako vašim vítězstvím.
🩷 Tak začni znovu, příteli. Začni znovu. A jdi dál. Jeff Foster
S Láskou milování, Vaše ANdaRA 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨5.3.2023✨

🩷🩷🩷Velké probuzení 🩷🩷🩷

Dochází k obrovskému probuzení na tolika úrovních a já se nyní zaměřím, jak je mi ukázáno, na nesmírné probuzení posvátných míst v Egyptě, na Sinaji a v Jeruzalémě. Před velkými povodněmi a v době, kdy byla Lví říše na svém vrcholu, bylo území dnešního Středního východu bujné, tropické a zelené a Středozemní moře neexistovalo. Více nad řekou Nil byl uměle vytvořen, protože je to jediná řeka v Africe, která teče na sever, místo na východ nebo na západ. Navíc tam byla velká vnitrozemská moře. Civilizace zde vzkvétala, protože to byla pověstná zahrada Eden. Bylo to během této doby, kdy Vysoký řád Melchisedeka založil své nádherné krystalové pyramidové chrámy, komplex 7, který přímo navazoval přes Sinaj na pyramidy (v té době), v Egyptě, a zejména Sakkáře, Sfingy a první pyramida v Gíze (později byla přestavěna) a odráží stejné posvátné číslo 7, stejně jako katarakty v Nilu (7) a původní delta Nilu (7). 

V té době bylo v dnešním Jeruzalémě založeno velmi staré Melchisedechovo velekněžstvo: Velekněžka Serafova a Velekněžství Sádok. Byli si rovni v hodnosti.V tomto komplexu byla zřízena nejstarší mysteriózní škola, která obsahovala nesmírně důležitá posvátná učení a přímo navazovala na znalosti po celé Lví říši, včetně území dnešního Egypta. Přesto se Lví říše skutečně rozprostírala přes celý africký kontinent a to, co se z něj potopilo, stejně jako tam v té době, byl pouze jeden jediný kontinent, který geologové označují jako superkontinent. Melchisedechovy chrámy byly jedinečné v tom, že držely klíče a kódy Stvoření, a tím i Božské zákony Stvoření, stejně jako nejposvátnější nauky a vysoce esoterické znalosti, které Velekněžství Melchisedechova drží a stále drží na Univerzálních úrovních.Konstrukce křišťálových pyramidových chrámů, které se na Slunci třpytily bílo-zlatě, byly tak vysoké posvátné geometrické, numerické a matematické konstrukce, že vydávaly i zvuk. Do prostor bylo možné vstoupit pouze prostřednictvím určitých zvukových vibrací a frekvencí, protože chrámový komplex střežili Serafové a se Serafínem spolupracovala i kápo Velekněžky – odtud jejich jméno, Serafín. Uprostřed tohoto hlavního chrámu byla umístěna Archa, která držela obrovský Bílý Plamen a Zlatý Kosmický Kristův Plamen JAKO JEDEN, a měla tak vysokou frekvenci a vibrace, že pouze Velekněz a Velekněžka mohli vstoupit do svatyně svatí, protože museli projít přísnými zasvěceními a pozvednout své vlastní vědomí a vibrace na úroveň archy, aby získali přístup k jejím silám. Což byly superschopnosti.Tato archa byla stejná, jako byla držena v dnešní pyramidě v Gíze (Králově komnatě) a jinde v Africe (stále pečlivě ukrytá), a tak tvořila trojici moci, triádu. To hlavně kvůli určitým silám, ke kterým mohlo lidstvo v té době ještě přistupovat, ve stavu 7. dimenze, kdy byl svět v míru a kdy vládla jednota a harmonie. S nesmírně mocnými kosmickými aktivacemi, k nimž nyní dochází, jsou tyto stránky (a další, které jsou stále pečlivě skryty), znovu aktivovány a to způsobí obrovské rázové vlny, které nyní projdou územím Středního východu. 

Vyčistí celou oblast, od všech ničivých válek, které se v této oblasti znovu a znovu odehrávaly. Bude to konečný rozpad všeho, co vždy způsobilo války v liniích zeměpisné šířky 33 stupňů přidáním 10 na obě strany, protože země se od té doby několikrát posunula na svých osách. Hodně z toho zahrnuje současné spory, stejně jako Evropu, Británii a samozřejmě Severní Ameriku – protože všechny tyto byly zapojeny, dokonce i Atlantida. To způsobí pohnutí v kolektivním vědomí, kde si lidstvo konečně uvědomí, jak je válka marná. Že je nyní skutečně jen destruktivní, ale zanechává ve své stopě tolik chaosu, traumatu a bolesti, které se přenesly na mnoho generací.Ve skutečnosti lidstvo konečně zvládne to nejpodstatnější ze všech kolektivních lekcí duše: - že ve skutečnosti není o čem bojovat, jen se o co víc - sjednotit. Jak se nyní Jeruzalém a Egypt probouzejí v hlubinách toho, co bylo dříve (a většinou zapomenuto lidstvem a jedním z důvodů, proč Esejci tak uctívali "Knihu Henochovu"), vše rozpouští to, co se rozpustit musí. Nastane zdánlivý chaos, protože k tomu všemu dojde, protože posuny budou působit tak hluboce na každou duši na Zemi, jak se Kosmický Kristus bude pohybovat uvnitř, že z toho dojde k masivnímu znovuzrození, do Nového Zlatého věku jednoty, mír a harmonie. Lord Melchizedek a Vysoký řád Melchisedeka, ke kterému patřím, nyní intenzivně pracují na znovuprobuzení původních 7 chrámů krystalových pyramid pohřbených pod Jeruzalémem. Navíc probuzení starověkého esoterického vědění, které bude novým způsobem života v Novém Zlatém věku. Proto dávám vědět: Co není čisté, neobstojí ve světle reflektorů a i vše, co není z lásky. Hromadné probuzení nejhlubších paměťových bank všech duší, které zde byly zapojeny od začátku, a přišly později. ⚘️Vylití Svaté Shekinah, když Serafové zpívají ve změnách, když Svatosti svatých znovu vstávají. Pokud ve vaší duši dojde k hlubokému vzrušení, budete spouštěni. Bude to velekněžka Serafova, kdo povede cestu, a poté velekněžstvo Zadoka, protože oba se pak znovu stanou rovnocennými. Je to plné zrození 7. Země a 7. kořenové rasy lidstva, zlaté rasy, kteří jsou sjednoceni jako JEDEN v Kosmickém Kristově Vědomí. Poslouchejte! Vše se plní! Lord Melchisedek. 

S Láskou Vaše ANdaRA


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨3.3.2023✨

Březen je měsícem, který přináší obrovské změny. Máme šest planet posouvajících se do jiných znamení.
🩷Přináší také Jarní Rovnodennost. To vše signalizuje masivní přísun energie. Merkur, Venuše, Jupiter a Slunce všichni vstoupí do Berana. Beran je vždy znamením vysoké energie. Zahájíme tedy náš pochod s jedním z nejpříznivějších planetárních uspořádání celého roku.
2. března jsme měli silné zarovnání mezi Venuší a Jupiterem.
Mužská ohnivá energie Jupiteru se spojí s ženskou vzdušnou energií Venuše. Budou viditelné společně zářící v Beranu. Toto sladění může přinést velmi pozitivní projevy.
🩷Během Portálu 3:3 máme Venuši v konjunkci s Chironem v Beranu. Ta může nabídnout velké uzdravení pro náš milostný život a jakákoli vztahová zranění.
7. března máme Úplněk ve znamení Panny. V ten samý den se také Saturn posouvá do Ryb. V této pozici zůstává do 24. května 2025. Saturn je planeta tvrdé lásky, ale pomáhá nám odstraňovat blokády. Má nám také pomoci nastavit zdravé hranice duše. Můžeme očekávat přísun velké léčivé energie, která nám může také pomoci nastolit rovnováhu a zásadním způsobem nám pomůže ukotvit naše sny do reality.
11. března máme konjunkci Jupiteru s Chironem v Beranu. Jde o další z významných tranzitů roku. Jupiter a Chiron se v Beranu setkávají přibližně každých 50 let.
Všechny tyto energie jsou o růstu a léčení základních příčin jakýchkoli starých zranění. V rámci našeho probuzení budou věci dávat stále více smysl. Venuše se přesouvá do Býka 16. března. V této pozici zůstává do 11. dubna. Velmi úrodné období pro milostný život, čas lásky a rozkvětu.
Jarní Rovnodennost nastane 20. března. Slunce v tento den také vstoupí do Berana.
🩷21. března pak máme Beranní Novoluní.
Toto období Ryb je o tom, co se děje s našimi myšlenkami, pocity a našimi sny. Je čas získat plán. Když se pak přesuneme do období Berana, budeme připraveni jednat .
Jak se otevírá brána do nejdůležitějšího měsíce roku 2023, zastavte se na chvíli a pociťte srdce hřející objetí Jupiteru a Venuše v Beranu. Tato rozkošná, rozsáhlá a život potvrzující konjunkce v 1. znamení zvěrokruhu, je nádhernou nebeskou připomínkou, že jasná naděje a divoká milost mohou proměnit i ty nejtemnější časy. Nenechte ten okamžik uplynout.
Vyberte si krok vpřed do nadcházejícího posunu, do doby zázraků... jako Blázen v tarotu. Nechte svá stará zavazadla u silnice a udělejte skok víry do neznáma, důvěřujte zlatým vláknům možností, jež přesahují přes mrtvou ruku předvídatelnosti.
ZDROJ: hareinthemoonastrology
Zdroj: sparksofdivinelighthealing
S Láskou Vaše ANdaRA 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨24.2.2023✨

"Tato duše je vysoce pokročilá a vyvinutá duše a tvoří součást Arkturanské rady pro vyšší léčení v Arcturus a také pracuje na palubě Velkých mateřských lodí Arkturanů jako pokročilý léčitel. Arkturanové jsou hlavními léčiteli vesmíru a skutečně pracují se všemi formami léčení a skutečně mají na palubě všech svých mateřských lodí skvělé krystalické léčebné komory a neustále monitorují všechny živé fyzické formy ve všech vesmírech.
Specializují se na buněčné paměťové banky a skutečně na buněčné struktury a formy a skutečné úrovně DNA u každého druhu, života a životních forem.Takže jsou zapojeni do planety Země od samého počátku a neustále sledují všechny formy života a jejich projevy na planetě Zemi.

Kromě toho zavedli léčení zvukem, léčení krystaly a tekutými krystaly, léčení posvátnou geometrickou energií (které funguje také s posvátnými čísly, posvátnými tóny, posvátnou matematikou a posvátnou metafyzikou, stejně jako energiemi pyramid). vytvořit jeden jediný celek, protože pokud jsou narušeny geometrické vzorce fyzického, emocionálního, mentálního, duchovního a kteréhokoli z 12 těl, buňky a DNA budou reagovat podle toho.
Živá buňka a DNA jsou vesmírně naladěny, a proto zde, nyní lidské bytosti zapomněly, jak pracovat s 99 % vrozeného naprogramování obsaženého v DNA a každé jednotlivé buňce, a pak mají tendenci to všechno zničit pomocí Chemoterapie.

Proto vaše duše uchovává nesmírné znalosti a informace, ke kterým máte nyní přístup. Jde především o to, aby léčitel vyléčil sám sebe, abyste měli přístup k nesmírným vnitřním znalostem a pak se mohli léčit holistickými a mocnými způsoby, které moderní lékařská věda ani nevyužila - protože k léčení mají tendenci používat drsné metody. a nepracujte s Božími zákony a neuplatňujte je při léčení.

🩵"Nyní je vaše duše specialistou v oblasti buněk a DNA na mezigalaktické a vesmírné úrovni. Pracujete s živými buňkami ve svých laboratořích a poté je intenzivně studujete. To znamená všechny formy vyjádření fyzického života a všechny druhy, pro skutečně mnoho kosmických Super Rasy, nemají husté fyzické tělo, ale ve skutečnosti světelné tělo, které je krystalické a do toho se lidstvo vyvíjí. Vaše práce zde, kdo je se svým Dvojplamenem a skutečně spolu pracujete v tandemu. Nemá žádnou inkarnaci, vždyť to nebylo potřeba a on je pro vás Vyšším Průvodcem ve vnitřních rovinách. Tak to mam ja s manželem a mnozi z Vas.

🩷Ve stavu spánku s ním pokračujete v práci a setkáváte se s ním ve formě své duše, a tak se někdy můžete probudit jakoby jste pracovali celou noc. Nyní, když se poprvé vytvořila Vnější kůra Země, kolem původní satelitní stanice Intergalaktické flotily, která je nyní Vnitřní Zemí, Agartha, Arkturanové jako Mistři léčitelé pomohli Plejáďanům představit rostlinu, strom, zvíře, hmyzu a dalších říší na Zemi, včetně říší elementálů a minerálů. Vy a Twin Flame jste dohlíželi na proces jako vysoce vyškolení doktoři a vědci s týmem Arkturanů pověřených tímto úkolem. Neustále jste sledovali jejich buňky a DNA a pak byste si všímali, kde se snaží přizpůsobit se planetě Zemi, a pak jste pomocí zvukové a světelné technologie (vysoce pokročilé znalosti 9. dimenze) podle toho upravovali jejich buňky a DNA.

🩵Bylo to v té době, kdy Elysium, první civilizace na Zemi vznikla, když vědci zapojení do tohoto projektu, nyní připojeni vědci z Orionu, Andromedy a dalších, se zamilovali do planety Země a zeptali se, zda by se zde mohli usadit. Povolení bylo uděleno s podmínkou, že podepíší smlouvu s Intergalaktickou flotilou, že souhlasí s účastí na experimentu. Ve skutečnosti podepsali smlouvy a jejich potomci se pak stali první lidskou rasou lidí. V té době jste se tak nerozhodli, ale skutečně jste pokračovali v procesu přizpůsobování se různým životům a formám života na Zemi, i když jste byli zaneprázdněni jinde ve vesmíru a také ve svých laboratořích na palubě Arcturianu Mateřské lodě. V této funkci jste pak dělali tuto práci po tisíce pozemských let a s velkou láskou a oddaností. (Čas jinde ve vesmíru neexistuje. Je to člověkem vytvořená věc). "

"Je to skutečně v tomto kontextu, i když nevědomě, takže rakovina se projevila některým a s ní pak došlo k hlubokému posunu k probuzení ve vašem životě.

Co vám rakovina připomínala - byla vaše vrozená schopnost duše nejen pracovat s buňkami." a DNA, ale také vrozené léčebné schopnosti, které má vaše duše a jsou zakořeněné ve vašich vlastních paměťových bankách duší.To spustilo víc a víc, jak jste v noci navštěvovali svou milovanou a arkturanské laboratoře. Je vám připomínáno, že každá DNA je živá bytost a je vesmírně naladěna a také zakódována. Když je buňka mrtvá (to je to, co rakovina dělá, začíná selhávat), znamená to, že v DNA a buňce je ovlivněno vrozené programování. Rovnováha byla zkreslená. Toto zkreslení často pochází z emocionálních nábojů, jak se zabývali lékaři, kteří na to byli upozorněni, protože opět nelze jen uzdravit fyzické tělo, aniž by se uzdravila všechna těla - jako emocionální náboje, jako je hořkost, hněv, neodpuštění, stud, vina. a vina, ztvrdnou nejen tepny, ale i rakovinné buňky.
Přesto Arkturani vědí, že v procesu hojení emocionálního těla fyzickým, zvukem, tóny, určitými zpěvy, galaktickymi krystaly rozpusťte vše, co to bylo, co otužovalo buňky. Neboť DNA reaguje na TÓNY, tak jako zvuk stvořil Vesmír a veškeré stvoření. Prvotní zvuk. Přidejte k tomu světlo - a pak k tomu přidejte, jak již bylo řečeno, posvátné geometrie (tyto drží zvuk a světlo), čísla, matematiku, metafyziku. Neboť stejné geometrické vzory jako slunečnice jsou drženy v lidském těle, stejně jako energie pyramidy. Neboť stejné vzory se opakují v celém stvoření. Stvoření je vesmírně naladěno, vzorováno a celé stvoření je jedna jediná živá bytost! Vědomý. Duchovně vědomý. Duchovnost nelze oddělit od tělesnosti! "

Na tolika multidimenzionálních úrovních se toho nyní otevírá tolik. Včera večer, během mého týdenního vyučování, jsem byl překvapen, když jsem byl náhle vyzván, abych udělal vizualizaci, kterou jsem neplánoval. Vylévalo to ze mě samovolně ze Zdroje. Byl jsem veden k tomu, abych je vzal o deset let dopředu do Nového roku a Nového zlatého věku. Vysílal jsem to všechno a bylo to tak silné! Mohl jsem se vidět v nové formě Světelného těla, omlazený a osvícený. Všechny stromy, zvířata, rostliny, vody měly kolem sebe světelnou aureolu. Všechno bylo nové. Lidé žili v milujících a podporujících komunitách, kde každá duše přispívala k většímu celku. Byly použity kosmické lodě a návrat mezigalaktického cestování. Jídlo bylo organicky vypěstováno v komunitách, protože příroda a lidé spolupracovali jako celek s veškerým životem a životní formou. Zvířata se mohla volně pohybovat. Nebyly tam žádné ploty, žádné hranice. Radost, smích, láska, jednota, harmonie. Všichni byli zdraví a zářili. Hojnost byla přítomna ve všem a ve všem. V tuto chvíli jste skutečně připravováni na život a život v hojnosti.
" Autorská práva platí: Výňatek ze čtení duše, které jsem provedl já. Judith KuselS Láskou Vaše ANdaRA 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨23.2.2023✨

Tyto duše jsou jedny z prvních Duhových dětí, které vstoupily, a proto předtím neměly žádné další životy na Zemi. Duhové děti, které přišly kolem roku 1994, jsou skutečně duše, které byly po mnoho tisíc pozemských let připravovány na inkarnaci." Stejně jako při harmonické konverzi, ke které došlo v roce 1994, se na Zemi a v Síriu otevírají brány pro tyto nové duše, aby se zrodily a přijaly tělesnost a připravily cestu Slunci a dětem Platinového a Diamantového Slunce, které se narodily od roku 2012. Duhové děti v mnoha ohledech ztělesňují nové krystalické světelné tělo v mnoha formách a způsobech a již mají svou vrozenou DNA aktivovanou způsobem, který jejich předchůdci neaktivovali, a proto mají klíče a kódy v této DNA plně aktivované, aby přinesly své vlastní génia do popředí, zvláště v této významné době, kdy nyní vstupují do své dospělosti, aby vstoupili do vůdčích rolí a nechali se plně přeměnit do krystalické formy Nového světelného těla a abychom plně vzešli do Nové Země. 🩷🩷🩷Neboť oni JSOU novou 7. kořenovou rasou a jsou dětmi Nové Země a skutečně jsou zde, aby plně zakotvili a vybudovali Nový Zlatý věk Jednoty a Míru. Navíc byli speciálně poučeni a připraveni na tyto role, a tak nebudou vyhovovat normě (co je stejně normální - je to lidská věc), a mají se osvobodit a vstoupit do plné síly své duše a skutečně plně do úkolů a poslání, se kterými souhlasili, před inkarnací. " Takže než jste se inkarnovali a seděli jste se svými nejvyššími průvodci šest měsíců před narozením, vybrali jste si své rodiče. Ve vašem případě vaše matka nese ve své DNA a rodinných genetických kódech původní geny Sirius pro ty, kteří zasadili vaše první předky na Zemi (fyzické tělo). Tak jste si ji vybrali za matku a poté svého otce, protože ve svých rodinných genech nesl ve své DNA také semena Siriuse. To je důležité pochopit, protože to, co vědci na vaší zemi nazývají "nevyžádaná" DNA, ve skutečnosti není odpad, ale je přímo spojena s galaxiemi a hvězdnými systémy, do kterých vaše duše a původní rozsévače života na této planetě patří. Jak lidstvo upadlo z milosti a ponořilo se do moří zapomnění a velmi nízkých a hustých frekvencí a vibrací, původní kódy v DNA se vypnuly, ale nyní jsou znovu aktivovány. Opravdu, když jste byli v lůně své matky, stalo se to během jejího spánku. Takže už máte svou DNA aktivovanou od narození, stejně jako všechny děti Rainbow a všichni, kteří se inkarnovali poté. "🩷"Nyní, když se to stane, výzva k opětovnému založení společenství žen nebo podobně smýšlejících duší jako hluboké vzpomínání na komunity esénů, ve kterých jste kdysi sloužili, v Egyptě a v Alexandrii, vaše duše nyní touží zahájit toto nebo být součástí takové komunity. To se bude konstelovat do formy a bytí, protože Nový zlatý věk je jedním z Jednoty a stále více duší bude přitahováno žít na venkově, pěstovat biopotraviny a být soběstačné. Bylo by to také tak, že podobně smýšlející duše, které sdílejí stejné povolání a skutečně by chtěly spolupracovat na spoluvytváření Nového zlatého věku, se pak budou cítit přitahovány k tomu, aby se připojily k těmto komunitám, protože chrámy světla a lásky povstanou, a duše budou pracovat v harmonii a jednotě, aby spoluvytvářely tato centra. Každý tak bude mít svou jedinečnou roli ve velkých komunitách: Velekněz a Velekněžka, kněžky a kněží, školy, učitelé, kuchaři, ti, kdo se starají o půdu, ti, kdo staví a ti, kdo vládnou.Z těchto více a více komunit bude vznikat, každá ve svém vlastním jedinečném shromáždění duší podle jejich společné vize, ale skutečně se budou navzájem posilovat, protože Jednota, Harmonie a Jednota spojí všechny JAKO JEDNO. Skutečně dojde k mírové spolupráci, protože jedna komunita bude pomáhat druhé a naopak a každé duši bude přiděleno své vlastní místo pod Velkým Centrálním Sluncem a její jedinečnost je oslavována v rámci většího celku. Neboť každá duše má své vlastní vlastnosti, svého génia, a nyní je génius využit pro větší dobro všech. Neboť jakkoli Duše stojí plně ve svém nejvyšším mistrovství, zapadá do většího Celku, a tak se Jedno stává Mnoha a Mnoho se stává Jediným, podle Božského zákona. Neboť všichni jsou součástí téhož Božského Stvoření a skutečně Božství je v každé duši.Jakkoli je toto obecný budoucí způsob života, v Nové Zemi a Novém Zlatém věku je celá vaše vlastní duše, abyste si vytvořili svou vlastní budoucnost. Neboť každou myšlenkou, kterou pomyslíte, každým slovem, které vyslovíte, každým činem, který uděláte či neučiníte, již vytváříte své budoucí já. Čím více budete žít svou pravdu, jít svou pravdou, tím více k vám budou přitahovány ty duše, které jsou na stejné vlnové délce jako vy a sdílejí stejnou vizi. Čím větší je vize, čím více je tato vize zakotvena v Zemi, tím více se projeví ve formě a bytí, takových nesmírně mocných cest, které si lidé ze Staré Země právě teď nedokážou ani představit.Neboť v Novém Zlatém věku se vize a sny projeví téměř okamžitě a bez námahy, se silou projevu, záměru, zvukové technologie a vysoce pokročilé esoterické vědy, která je ponořena do Božího zákona. Zde tedy povede vaše vlastní duše a vaše vlastní vnitřní vedení. Důvěřuj a bude ti dáno. Jak více a více duše žije autenticky, vše začne zapadat na místo. Možná ne tak, jak si teď dokážete představit, ale mnohem úžasnějšími způsoby.Všichni jsme jedno a v nejvyšších stupních zjistíme, že tato Jednota bude hluboce pociťována v našich srdcích a duších, jak budeme stále více zakoušet tuto jednomyslnost uvnitř i vně nás samotných. Místo oddělení můžeme vidět pouze Jedno. Místo toho, abychom soudili sebe a druhé, naše srdce se otevírají a my vidíme a cítíme pouze hlubokou lásku, bezpodmínečnou lásku. Naprostá láska. Neboť to nyní konečně chápeme a hluboce cítíme, že vše je Jedno. Naši bratři, naše sestry jsou s námi jedno. Vše je jedno." Autorská práva platí: něco je z úryvku ze čtení duše. Judith Kusel 

 S Láskou Vaše ANdaRA


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨22.2.2023✨

Energie portálu 22.2.2023
Rada Arkturianů
"Máme pro vás všechny velmi dobré zprávy. Portál 2/22 je od teď otevřen pro energie a energie už jím začaly protékat.

Víme, že všichni máte v této době velká očekávání, že něco dostanete a tato očekávání vytvořila příležitost pro Portál 22. Únor ale ne jen pro tento den ale i dále, toto už se děje.

A teď k tomu, o čem je jeho energie.
Jeho energie určují ti, kteří vám takovou energetickou podporu poskytují. A to určujeme na základě našich pozorování toho, co v dané době nejvíce potřebujete. A tak jsme už dávno rozhodli, že energie vycházející z našeho systému vám pomohou přilákat v tomto životě více duší z vaší rodiny. A to už se také děje , ale někteří to do budoucich dnů, můžete cítit ještě více. Také je tento portál o velké Pravdě, tzn, že se Vám mohou dit věci, kdy Vám bude padat iluze a uvidíte to, co je za tzv. iluzí reality. A může se Vám velmi začít ukazovat pravda o všem, o celé realitě a můžete také více vidět 3.okem- tedy vaším vnitrnim zrakem.
Přijde čas, kdy se ve vašem prostoru může objevit více členů vašeho kmene a tvořit s vámi komunitu a připomínat vám, že nejste sami na této cestě vzestupu a toto uz se Vam take muze dit delší dobu. A ostatní, z jiných koutů Galaxií, vám pošlou různé další energie, aby s vámi podpořili další různé cíle a cesty. Všechna tato škála energií, kterou právě máte a které budou přicházet a které už přichází, je proto velmi široká a mnohem rozmanitější než ta, kterou máte právě od nás. Ale jsme spojení všichni, kteří jsou třeba. A to i my , Arkturiani v pozemských tělech, Vám k tomuto pomáháme.
A mluvíme o tom, co zveřejňujeme, protože jsme potkali spoustu z vás, kteří máte pocit, že žijete život v izolaci a bez spojení. Chápeme, že mnozí z vás, kteří jste probuzeni, jsou obklopeni neprobuzenými, i když jsou to lidé, se kterými se chcete spojit. Proto rodiny duší společně přišli do fyzické reality do vašeho života, už tu jsou součástí toho, co vás jako kolektiv povede k dalšímu kroku na vaší cestě vzestupu. Jen se s nimi budete více spojovat. Jsou tu inkarnováni stejně jako Vy, jen Vás tyto energie a dále, budou spojovat více a více.
Ti z vás, kteří jsou tu, aby pracovali jako pozemní personál, se musí cítit více uzemněni, zažít spojení a potřebují podporu a stabilitu, kterou vám členové rodiny poskytují, když se objeví ve vašich životech. Možná vás v tomto bodě zajímá, jaká je vaše role při vytváření těchto kontaktů. Vše, co musíte udělat, je být sám sebou, žít dál svůj život a následovat své blaženosti, jít do lásky a do srdce A potom uvidíte, jak přijdete do kontaktu s těmito lidmi, se kterými máte dlouhou historii v celé galaxii, ve vesmíru a ve všech kosmických dimenzích.
🩵Proto je teď vhodná a co nejlepší doba se nadchnout a očekávat, že do vašeho prostoru přijdou dobré věci a dobří lidé. A taky je vhodný čas na odpočinek. Jde o to, aby vás propojil s rodinou duše, vaším kmenem, s těmi, díky kterým se cítíte více jako doma. A ti z vás, kteří se probudili, si tuto zkušenost již mnohokrát vyžádali. A také je důležité odpočívat, ale i na sobě pracovat. Ano, na Universum se můžete spolehnout, jako vždy dušičky, ale důležité je byt v srdci, jít do lásky a snažit se z lásky vzestoupit a k tomu zítřejší portal bude velmi silný.
Proto jsme rádi, že vám toto můžeme oznámit .. jsme opravdu moc šťastní. "
Zdroj: Arkturianská rada prostřednictvím Daniela Scrantona (21. Únor 2023) a prostřednictvím mě je to upraveno tak, aby to bylo aktuálně na dnešní rok 2023 +13let a bylo to dle pravdy mé a mého spojení.
🩵Takže na zítřejší portál doporučuji meditovat, jít do srdce, zítra si užívat začínající energie , které už sem dávno proudí ale zítra a do následujících dni, to bude velmi posíleno a pracovat i s Andarkami na čemkoliv jen budete chtít zlatíčka.
S Láskou Vaše ANdaRA


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨19.2.2023✨

RYBY (PISCES) ♓︎

Element: Třetí Vodní Znamení

Vládnoucí Planeta: Neptun (Dříve Jupiter)

Protilehlé Znamení: Panna

Převažuje: Ženství

Období: 19.2-20.3

Věk Ryb: 153 BC-2008 AD

Přesouváme se do dvanáctého znamení ve zvířetníku. Přecházíme z elementu vzduchu na element vody. Po elementu vzduchu následuje v kole roku vždy element vody.Ocitáme se v duálním znamení, symbolizujícím období rozšířeného vědomí.Dvě duše nesené stejným proudem, jako dvě Ryby spojené stříbrnou nití touhy, každá plave jiným směrem (proti sobě), ale jsou navždy spojeny tímto poutem lásky, nikdy se nemůžou ztratit.Zastupují věčné spojení s těmi, které milujeme - inkarnační cyklus, jsme chyceni v jednom proudu, dokud se nepovzneseme.Dvě Ryby, jedna pluje po horizontu a jedna se vydává k severním hvězdám - k Nesmrtelnosti. Jedna Ryba vyplouvá do nejvyšších nebeských vod, což můžeme vnímat jako vystoupení z kola Samsáry. Druhá Ryba nám připomíná reinkarnační cyklus. Pracujeme zde na překonání duality a polarity za pomocí kosmického vědomí jednoty.Do tohoto domu spadá v křesťanském kalendáři postní doba - období půstu, kam patří také první neděle postní. Ryby jsou Dům sebe-odnaučení se. V rámci zdravého odříkání sem patří popírání chuti k jídlu - v tomto období se zaměřujeme více na duchovní výživu.Ryby také řídí naše hluboké emoce.Místo ve zvěrokruhu, kde se můžeme vrátit do pozemského kola životů, abychom to zkusili znovu. Začínáme ve vodě, jako všechen život.Ryby jsou místem útěchy a spočinutí v jednotě, které poskytuje útočiště těm, kteří neuspějí ve vizionářském dobrodružství Svatého Grálu (průchod kolem roku) v předešlém znamení Vodnáře. Pokud to zvládneme, povzneseme se k Nesmrtelnosti, pokud ne, proplouváme si odpočinout v Rybích vodách, před vstupem do dalšího otočení kola roku (Beran).🩷Důležitým tématem ve znamení Ryb, je práce s propojením aspektů touhy a žalu v lidských podmínkách života.Ryby reprezentují hluboký soucit a odpuštění. Pracujeme s odpuštěním pro sebe a druhé.Ryby zastupují hluboké vědění o jednotě. Připomínají nám, že jsme všichni propojeni, všichni jsme jedno, jsme součástí stejného proudu života.Ryby jsou hlavně o tom, jak dokážeme zpracovávat zármutek. Transformace zármutku v posvátný akt soucitu. Když si dovolíme aktivně truchlit nad svými ztrátami, vyjadřujeme je ve formě poezie, umění, hudby, rituálu, či ceremonie, naše smutky se mění a transformují.Dalším aspektem tohoto znamení je pověstná rybí mlha (nejasnost), která se v tomto znamení může dostavit.Věk Ryb - Co všechno jsme museli projít jako kolektiv a co všechno nás nyní opouští:• Opouštíme Věk Klamu (Věk Iluzí), Iluze Oddělení• Umělý a Parazitický Systém, který se nyní rozpadá• Podvod, Iluze, Tajemství, Záhady, Závislosti, Skryté Věci, Dualita (typická témata, která jsme se museli naučit ve věku Ryb)• Nepřirozený, Utlačující a Hierarchický Systém Kontroly a Regulace• Energeticky Vyčerpávající Matrix (Dočasná Iluzorní Matice Reality)• Mentalita Založená na Strachu, Odsuzující Myšlenky a Vzorce • Rozptýlení a Přehnaná Kombinovanost (svazující složitost)• Hierarchický Systém Otroctví Založený na Vědomí Nedostatku a vědomí Oběti• Vláda Pokřiveného a Dominantního Patriarchátu🩷Ježíš Jako Archetyp Znamení Ryb:(Jeshua ben Joseph) jako avatar věku Ryb. Přináší energie věku Ryb. Jeho jméno bylo od počátku propojeno s tématikou Ryb.Extrémně vyspělá duše, jenž nám pomáhá se naučit lekcím soucitu, odpuštění a bezpodmínečné láskySpadá sem archetyp Velké Ryby, a keltský Losos Vědění jako archetypy moudrosti.Odysseus nám taky krásně zapadá jako hrdinný archetyp Ryb. Potřebuje projít skrze zážitky a zkušenosti z Ryb, protože jej proklel Poseidon. Odysseus je zde vnímán jako hrdina s intelektem a důvtipem, který na svojí lodi zalil posádce uši voskem, aby se nenechali zlákat zpěvem sirén a sám se přivázal ke sloupu, ale uši si nezalil, protože chtěl prožít tu zkušenost, chtěl slyšet půvabný zpěv sirén. Odysseus tak zažívá mnohá rozpuštění iluzí a různé transcendentální zážitky na jeho plavbě a cestěStínový Aspekt Znamení Ryb:Útěk od všeho těžkého, kde začneme nechávat věci za sebou. Nižší aspekty Ryb jsou zde zastoupeny sklony k alkoholismu, drogám a jiným závislostem. Ztráta smyslu pro život či uvěznění v nemocnici, vězení nebo jiné instituci. Vyšší aspekty mohou produkovat mystické a transcendentální zážitky pro zasvěcence či adepty, jako například rytíř Perceval (Parzifal), který je připraven opustit tuto Zemi pro lepší svět.Medicína Znamení Ryb:Soucit může vyvstat pouze v hlubokém uznání toho, co je mezi námi sdílené. Soucit je aktivní setkání s utrpením. Uzdravení se vždy dostavuje pouze jako vedlejší produkt soucitu, který dáme sami sobě či druhé formě vědomí.Rybí medicína nás má naučit, jak milovat a ctít konec stejně jako začátek, jak ctít kosmické cykly vzniku a zániku. Období přechodu z jednoho kola roku do druhého. Jedna z dynamik, s kterými pracujeme v kole roku Ryby-Beran. Začátek nového astrologického roku. Čas jako takový jsme si sami vymysleli na Zemi, ovšem vesmírné cykly vzniku a zániku existují od zrození stvoření.Medicína Ryb je o rozpoznání, že jsme všichni jedním. Připomíná nám, že naše radosti a útrapy jsou propojené. Je to oblast rozpouštění ega, kde si dovolujeme rozpustit falešné představy a iluze o naší identitě, vytvořené egem. V milujících vodách Ryb jsme hýčkáni a vyživováni. Ryby jsou hluboce milujícím znamením🩷Afirmace:Já nejsem oddělen(a), jsem jedno se všemi bytostmi a v jednotě kráčím vpřed.Sdíleno v hluboké vděčnosti za veškeré lekce, které se duše a kolektiv lidstva naučil během věku klamu a iluze,Mikai..Zdroj: Mikai 

S Láskou Vaše ANdaRA


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨13.2.2023✨

Ufo jsou zde miliony pozemských let. Ve skutečnosti zaseli lidskou rasu. Jako knihovník jsem zpracovala a přečetla mnoho knih o UFO, které lze nalézt v sekci Literatura faktu každé knihovny, a také dobře zdokumentované případy.
Každý kmen na světě má vzpomínky na to, jak ho sem vyseli lidé z hvězd. Existuje mnoho dobře zdokumentovaných a potvrzených případů a mezi ně patří návštěvy prezidenta Eisenhowera a dalších v Pentagonu. Jděte se na to podívat. Vláda USA a další se rozhodli to zakrýt a to po mnoho let. Ale už před pár lety NATO vydalo prohlášení , že kontakty s jinou civilizací mají.
Na YouTube jsou nedávná videa cizích podzemních mimozemských civilizací nalezených pod ledem, v Antarktidě a s nesmírně vyspělymi technologiemi. Intergalaktická flotila hlídkuje tuto sluneční soustavu a vesmír od nesmrtelných časů, dokonce ještě před Válkami nebes. Existují miliony Kristových mimozemšťanů- civilizací mimo naší Zem dušičky, kteří jsou vysoce vyvinutí, technologicky světelné roky před námi a jsou v 7. až 12. dimenzi.
Všechny duše v současnosti pocházejí z jiných galaxií a hvězdných systémů, jak dosvědčují moje Čtení duší. Nejsou nepřátelští a mnohokrát pomohli lidstvu a nabídli pomoc.
Takzvaní Šedí atd. obětovali svou vlastní schopnost cítit a nějakou dobu spolupracovali s určitými vládami na Zemi, protože pocházejí ze stejných sil, které původně rozpoutaly války nebes. Buďte tedy vědomí.
Není se čeho bát, kromě strachu samotného. Dbejte na to, čemu věříte.
Zdroj: Judith
S LÁSKOU Vaše ANdaRA 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨13.2.2023✨

Jsme uprostřed obrovské transfigurace a přechodu, jaké jsme nikdy předtím nepoznali ani nezažili. Věci se teď dějí a budou dít na všech frontách. Dokonce i neprobuzení to cítí, ale nemohou tomu dát žádný hlas. Je to chvíle jít hlouběji do srdce a duše a umožnit Božskému Světlu, Božské Lásce, Božské síle, aby vás pozvedly. Obrovská energie podobná plazmě se uvolňuje, když se probouzí hromadné probuzení dávno zapomenuté a spící energie, 7. dimenze Elysia, Lví říše, Avalonu, Mu a Lemurie. Tyto energie se nyní uvolňují, když Nová Země rychle stoupá zpět do stavu 7. a 9. dimenze. Naše fyzická těla mají problém udržet krok se všemi změnami, a proto jsou ticho, odpočinek, meditace a posvátné modlitby tak nezbytné. Bez ohledu na praktiky, které vám pomohou udržet rovnováhu. Ti, kteří založili tyto civilizace, se vrátili a mnoho inkarnovaných duší bylo jejich předchůdci. Vaše paměťové banky duší - jsou znovu aktivovány, protože starověké vysoce pokročilé technologie, energie, nyní vědomě zesilují a zvyšují otáčky. Proroctví se naplňují. 🩷Divine power nám všem rodí nový život a nové začátky. Obejmi to. Vítejte to. Staňte se aktem lásky, srdcem a duší lásky, která znovuzrodí nové lidstvo a nový zlatý věk. Jste povoláni. Jste milování. Jste chráněni a vedeni a jsou zajištěny všechny vaše potřeby. Jedeme dál a nahoru! Kusl 🩷🩷🩷♥ S LÁSKOU Vaše ANdaRA ♥


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨8.2.2023✨

♥Proč bude v následujících letech důležitý zvýšený pobyt na slunci a přijímání jídla "naplněného sluncem?" 🩷🩷K zemskému povrchu bude proudit čím dál víc plasmy, která bude měnit lidská těla i samotnou zemi. Lidské tělo bude mít víc než kdykoliv předtím zvýšenou potřebu být prosluněno a vyživeno slunečními paprsky tak, aby se dokázalo s energií plasmy srovnat. Čím více bude lidské tělo absorbovat sluneční svit, tím hladší průběh bude mít i vyrovnání mysli. Bez dostatečného slunečního prozáření a tepla bude tělo bolet, bude ne-mocné a mysl bude v depresi a úzkosti.Každý živý organismus vyzařuje biofotony nebo nízkoúrovňovou luminiscenci (světlo o vlnové délce mezi 200 a 800 nanometry). Předpokládá se, že tato světelná energie je uložena v DNA během fotosyntézy a je buňkou nepřetržitě přenášena. Čím vyšší úroveň světelné energie buňka vyzařuje, tím větší je a bude její vitalita a potenciál pro přenos této energie k jedinci, který ji spotřebovává.Uložená sluneční energie se dostává do našich buněk také prostřednictvím jídla ve formě nepatrných částeček světla. Tyto světelné částice se nazývají "biofotony", což jsou nejmenší fyzikální jednotky světla.Obsahují důležité bioinformace, které řídí složité životně důležité procesy v našem těle. Biofotony mají moc uspořádat a regulovat, a tím pozvednout organismus do vyšší oscilace nebo řádu. To se projevuje jako pocit vitality a pohody.Například přirozeně pěstovaná čerstvá zelenina a ovoce dozrálé na slunci, jsou bohaté na světelnou energii. Kapacita pro ukládání biofotonů je tedy měřítkem kvality našich potravin. Jaká je rada pro nadcházející dobu?• Jíst co nejvíce přirozeně zralého/ přezralého čerstvého syrového nebo i na slunci sušeného ovoce/zeleniny.• Dlouhodobé pobyty na slunci v přírodě• Případně přestěhování se do krajiny, kde slunce hřeje a svítí po celý rok Zdroj : Zuzi 

♥ 🩷S Láskou Vaše ANdaRA🩷


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨7.2.2023✨

♥Krásné ráno přeji dušičky, dnešní kód mnou stažen ze sluníčka. Aktuální teplota -8 , ale nádherné sluníčko svítí, tak jsem toho hned využila, sedla jsem si na postel a hned tento kód z našeho Slunce.Můžete přes můj odkaz sdílet, ať se tento kód dostane k co nejvíce lidem a můžete se na něj nacítit a pracovat s ním. ♥S Láskou Vaše ANdaRA

Edit: ano, byl takto nakloněn. Nestál rovně. A proč Vám k tomu nic nenapíši? Protože každý z nás jsme individuální duše a každý si tedy ze symbolu máme vzít to, co nám má přinést🩷. Každému to, co přijde vám ve vizi či v napojení na něj - jako individuální bytosti.🩷 Takže proto k tomu více nepíšu. 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨5.2.2023✨

🩵🩵🩵🩵🩷🩷 🩵🩵🩵🩵

Dnes 5.2. v 19:38 hod. nastane vrchol úplňku ve znamení Lva, který zapálí naše vášně a touhy - jakož i naši individualitu. Tento úplněk může přinést změnu a posuny neočekávanými způsoby, které rozšíří současné směřování našich životů.
🩷Den před úplňkem se Venuše a Mars od sebe oddělila. Vášeň, touha a agresivita jsou témata, která mohou vstoupit do hry. Proto je důležité převzít kontrolu nad našimi emocemi - což může být velmi obtížné. Dva dny před úplňkem se aktivovala planeta Uran jako "Velký probouzeč", který je ve stálém zemském znamení Býk, slunce ve Vodnáři, aby odhalilo své pravé já.
Právě dnes, během vrcholu úplňku můžeme pocítit probouzení srdcí. Uran se pojí s Měsícem a žádá nás, abychom světu bez váhání vyjádřili své nejniternější pocity. Myslete na energii tohoto úplňku, která působí jako sérum pravdy - vše, co jsme cítili, od dobrého, ale i špatného a ošklivého, vychází ven.
Je pochopitelné, že pokud nepoužijeme správná slova nebo jsme bezcitní ze stresu, abychom se co nejrychleji dostali z toxické dynamiky, mohou nastat hádky. I když toužíme přijmout svou svobodu, buďme laskaví k ostatním. Bez ohledu na to, co se řekne dnes (5. února), další den přináší lítost a ospravedlnění, a proto je moudré být během celého dramatického procesu soucitný k ostatním, ale zejména k sobě.
Důvod, proč mluvíme a prosazujeme svou moc, je ten, že Mars a Uran chtějí, abychom se osvobodili a dostali se z okolností, které už pro nás nejsou prospěšné. Závoj byl stažen z našich očí a my vidíme, jaká změna musí nastat, abychom byli úspěšní a radostní. Jsme připraveni pokračovat.
🩷Co pro to musíme udělat? Nedovolte, aby vás sebeklam zdržel. Jediné, co musíte udělat, je položit si otázku, zda jste v těchto situacích a dynamice opravdu šťastní. Pokud ne, pak víte, že je čas začít znovu jiným směrem. Upřímnost a sebeláska nás vedou k našim cílům a budeme schopni dosáhnout blaženosti z toho, že budeme k sobě pravdiví a skuteční.
Naše potřeba kontrolovat situace a jiné nás může držet v nezdravých vztazích a situacích. Také strach ze změny a růstu, který většina z nás nosí hluboko v sobě. Vystoupit z našich zón pohodlí - bez ohledu na to, zda je to negativní nebo pozitivní zkušenost - je obtížné, protože zvyk je železná košile". Máme rádi pokud se věci nemění a zvyk nám dává pocit jistoty a bezpečí. Bez transformace zůstanou věci navždy stejné. Přestože vývoj může být náročný, pokrok jsou nezbytnými prvky života.Pokud změnu neuděláme my - vesmír to udělá za nás, aniž bychom věci řídili my. Pusťte se nebo se nechte táhnout.Je to na vás. Zdroj nemám.
🩷 Během tohoto úplňku si vezměte Andarky.
S Láskou Vaše ANdaRA


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨4.2.2023✨

Vzestup = je sestup duše a ducha do hmoty. Dalším krokem je alchymizovat hustotu zpět do Světla, Lásky a Síly, a tak znovu přijmout tělo světla Zlaté duhy. V dávných dobách jen velmi málo duší mohlo dosáhnout těla světla ve 3D hustotě a tak přeměnit svou tělesnost v čisté světlo, o čemž ve skutečnosti je vzkříšení a bylo známo a praktikováno ve školách mystérií dušičky.
Nyní se všechny duše mohou rozhodnout vzestoupit a stále zůstat na zemi, když dosáhnou nové formy Světelného těla ve stavu 5., 7. nebo 9. dimenze. Jak se to stane, alchymizujeme hustotu 3D do vyšší existence světla a síly lásky, kde je vše Jedno. Nyní je vesmírný zákon Jednoho a Mnoha skutečně žit, protože ve skutečnosti je vše jedno.
Jste přeměněni ve Světlo a Mistrem, kterým jste v pravdě. Nyní tedy žijete pravdu o tom, kdo a co ve skutečnosti jste, na úrovni duše. TO ZNAMENÁ CELÝ. Božské světlo. Božská Láska. Božská moudrost. Jeden. Zdroj Kusl.
S Láskou Vaše ANdaRA 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨4.2.2023✨

Milovaní, Naše planeta v tuto chvíli prochází masivním posunem, který mnozí z nás hluboce pociťují již několik dní. To je reprezentováno průchodem komety C/2022 E3 (ZTF) Zemí, protože vše je ve Stvoření dokonale zorganizované. V tuto chvíli, zejména naše těla, prožíváme masivní proces urychlování částic, ke kterému dochází na kvantové úrovni, ve které je pro nás životně důležité pracovat s našimi lehkými(Mer-Ka-Ba) vozidly, a zároveň integrujeme tyto akcelerační kódy, které pomáhají tělu rozpouštět hustotu.
Toto je pro nás velmi důležitý okamžik, abychom se vědomě spojili se svým Božím Já a udržovali si za všech okolností vnitřní stav bezpodmínečné lásky a soucitu pro všechny, i když jsou jejich volby jiné než naše. Držení bezpodmínečné lásky je to, co nás přesně udržuje v osvícené frekvenci, jinak budeme i nadále zažívat nepohodlí neustálého přesouvání mezi různými frekvenčními pásmy.
Průvodci, zejména Arkturiáni, kteří podporují tento proces na osobní i planetární úrovni, sdílejí, že toto zrychlení nám pomůže v procesu sjednocení mezi částicí, tedy naším fyzickým já, a nečásticí. Světy, naše Boží Já a osvícené říše, což také zahrnuje ženské a mužské aspekty nás. To je důvod, proč je tak důležité odpočívat a pít pouze čistou vodu, žádný jiný nápoj, pomůže vést tyto energie a také spojit tuto práci s tou DNA, aby se odstranily jakékoli deformace.
Proces, který spočívá ve zrychlování částice-hmoty, to znamená našich fyzických těl a roviny, protože jak se zrychluje, vibruje na mnohem vyšší frekvenci, čímž se vyrovnává s nečásticovými nebo nefyzickými světy. , jehož vibrace jsou vyšší, než si dokážeme představit.
Cílem vzestupu je přesně urychlit hmotu, rozpustit hustotu, dosáhnout více osvětlených/krystalických frekvencí. To je přesně ten proces, který podstupujeme na naší cestě vzestupu s pomocí mnoha energiemi.
🩵Pro ty, kteří pracují se svou DNA, je nyní ideální okamžik pracovat na druhé vrstvě, být schopen se pohybovat mezi časovými liniemi a posouvat, léčit nebo přinášet moudrost potřebnou k tomu, abychom pokračovali v ztělesňování vyšších frekvencí. Těm, kteří nyní procházejí procesem získávání duše, buďte silní a v souladu se svým Božím Já, zatímco zažíváte proces sjednocení, který se musí stát, abyste se znovu stali celistvými, protože to může být v počátečních fázích velmi bolestivé.benevolentních energií a bytostí.
Průvodci doporučují všem, kteří jsou vedeni, práci s nebeskými kameny. Pomáhají nám spojit se s osvícenými/andělskými rovinami, protože nám pomáhají vyrovnávat naše čakry a pracovat s naším světelným tělem a také pracovat na léčení bolesti nashromážděné po věky, jak mnozí pracují. nyní na získávání duší. Jsou to také kameny/krystaly ( za mě Andarky), které nám pomáhají uklidnit se v prudkosti tohoto procesu.
Doporučuje se , dát je pod polštář nebo-li jsou choulostivým v blízkosti postele, protože jsou přirozeným štítem pro nižší energie. To nás ochrání během našeho spánku, protože mnozí z nás jsou velmi aktivní v nefyzických rovinách a může docházet k rušení nebo jednoduše k mnoha dalším věcem, které nám brání být během dne zcela odpočatí a vyrovnaní. , jako když si pamatujeme a přinášíme z našeho spánku to, co jsme si tam představovali/zažili, může pro nás být velmi náročné pokračovat ve svých dnech. Buďte především soucitní se svým vlastním osobním procesem. Jakmile začneme vědomě pracovat na této cestě vzestupu, nemůžeme urychlit integrační proces nebo jak se naše fyzická mysl a tělo přizpůsobí frekvencím a vyšším pravdám, které integrujeme, protože byly naprogramovány příliš dlouho.
Důvěřujte procesu a svému Božímu Já, zatímco jste ponořeni do tohoto procesu a obklopte se těmi, kteří chápou, kde jste, což je nanejvýš důležité pro to, abychom se živili, pomáhali druhým a byli spíše chápáni než souzeni. Uvnitř nekonečné lásky, Natalia Alba.
S Láskou Vaše ANdaRA 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨25.1.2023✨

"Oheň intenzivních a dalekosáhlých změn, zametá Zemí, zejména energie a posvátná centra, stejně jako všechny formy života a života na Zemi i v ní. Kometa, která byla naposledy svědkem před 50 000 pozemskými lety, která přichází 2. února 2023, tento proces zintenzívní a je naprogramována tak, aby na Zemi vypustila obrovské změny. Bude to mít vlnový efekt na celek, a zejména na severní polokouli, protože to, co bylo v té době naprogramováno do Země, povstane a přinese ještě větší změny. S tímto jsou pozemské nápravy na pokraji překlopení a také to bude mít vlnové účinky na všechny formy života. Ve skutečnosti není čeho se bát, jen obrovské změny, které je třeba přijmout. Energie jsou nyní opravdu tak silné, že vše, co budeme cítit, jako bychom procházeli ohněm, a opravdu je to obrovská očista ohněm, tentokrát vodním živlem, který likviduje vše a všechno. Když se sejdou oheň a voda, máte páru a parní plechovka je také velmi silná energie.

Bude to tak, že se nyní vše vynoří, které se musí vynořit a které budou přeměněny ohněm a dále likvidací vodním živlem a obrovskou plazmovou energií, která se uvolňuje. Občas budete a jen víte, že si potřebujete vzít volno, abyste byli sami a odpočívali, aby vaše fyzické tělo (které také prochází drastickými změnami, od hustoty - do formy Světelného těla), mohlo tohle všechno dohnat, stejně jako vaše duše.Jediný způsob, jak se v tom všem orientovat je skrze otevřené srdce a duši. Zůstat soustředěný v bezpodmínečné lásce, bez ohledu na to, co se stane, a naprosto propojený JAKO JEDNO se Stvořitelem. Navigační nástroje jsou uvnitř vás, a více než to, Božské vedení, Síla a moudrost, naplněné čistou Láskou. 
Mnoho duší se rozhodne opustit planetu, místo aby procházely tuto intenzivní očistnou fází, zatímco ti, kteří se rozhodnou zůstat, nyní skutečně plně vkročí do moudrých a láskyplných vůdčích rolí, protože vedeme lidstvo do Nové Země aJe to Afrika a jižní polokoule, která udrží věci stabilní.Toto je čas nových začátků, na všech frontách, protože staré dělá cestu novému. Tohle bylo vyhlášeno před lety a děje se to teď.Je čas se radovat - protože staré se hroutí.Velký začátek znovuzrození je tady!

Foto: Zlatá mlhovina. Pinterest Kilo 66Kometa Google ImagesZdroj :Kusel

Nenechte se ztrhnout zpět do 3D systému těch nevědomích duší, které se nechtějí ani zvedat a živí tento starý systém, starou Zemi. Kdo se má probudit a kdo bude chtít, tak se již stane samo. my pomáháme, vysíláme to kolem nás, ale konečné rozhodnutí není nás.

S Láskou k velkým změnám, které už se právě dějí, Vaše ANdaRA .


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨18.12.2022✨

Vážení přátelé,
proměna reality po portálu 12:12 nepřetržitě pokračuje. Naše těla nyní zpracovávají a integrují obrovské množství informací, které každý z nás absorboval během dnů před a v samotné bráně 12:12. Navíc se naše Slunce probouzí a v posledních hodinách došlo k několika slunečním erupcím.
Obecně řečeno, tento nejvyšší účel je plným vyjádřením našeho vnitřního božského světla. Jak směřujeme k tomuto posvátně vedenému cíli, musíme projít současnou metamorfózou, kterou zažíváme těchto 10 dní před Slunovratem 21.12. Ve skutečnosti je to celoživotní proces, ale jsou období, ve kterých se tato vnitřní práce stává intenzivnější. Fyzické a emocionální příznaky stále přetrvávají, protože uvolňujeme zastaralé způsoby myšlení a chování. Tento proces může způsobovat ospalost, pocity tepla/chladu, nahodilé bolesti svalů a kloubů, kožní problémy, zažívací/močové změny, nedostatek soustředění a koncentrace a pocit, jako bychom kráčeli "mezi dimenzemi".
Na té povznášející stránce také zažíváme hlubší vhledy a obnovené uvědomění si spojení mezi naší myslí, emocemi a naším fyzickým tělem. Přivádíme "on-line" energetická spojení, která byla dříve nečinná a nyní fungují jako pevnější mosty mezi naší duší a mentálními poli. V našich polích se umisťují nové energetické stavební bloky podobné diamantům. Tyto krystalické struktury působí jako drobné kotvy a umožňují, aby se v celé naší bytosti udrželo více světla.
Během těchto 10 dní k sobě můžeme být extra laskaví. Čas můžeme věnovat meditaci, zapisování si do deníku a pokud možno se kochat přírodou, abychom se dále synchronizovali a naladili se na energie nadcházejícího Slunovratu. Ideální jsou také solné koupele.
Těchto 10 dní do Slunovratu se může zdát trochu nestabilních, a to je zcela normální. Opouštíme staré časové linie a přecházíme na nové vyšší cesty. Nové projekty, nová zaměstnání, nové vztahy, nová rodinná dynamika, vše plyne a nově se definuje, aby lépe rezonovalo s naším vnitřním Světlem.
Při procházení tímto obdobím se každý den můžeme zeptat sami sebe: Je to cesta pro mě? Odpovídám tímto rozhodnutím na volání svojí duše? Co chci spoluvytvářet ve své časové ose 2023?... všechny odpovědi se dostanou k těm, kteří hledají s opravdovým srdcem. Vše v dokonalém načasování
ZDROJ: Diego E. Berman, PhD
S LÁSKOU A ANDARKAMI, VAŠE MONČA
AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨15.12.2022✨

GENOVÝ KLÍČ ČÍSLO 11
15. PROSINCE 2022 - 19. PROSINCE 2022
NEJASNOST - IDEALISMUS - SVĚTLO

Světlo nikdy nebylo mimo nás, ale sídlí hluboko ve hmotě samotné. Je málo známým paradoxním zákonem, že nejhustší oblasti skrývají nejvyšší vibrace a že skutečný vzestup se pohybuje dolů a dovnitř.Velkou výzvou v dnešním světě je vnést jasno do kosmického problému dobra a zla. Masové vědomí, působící z levé strany mozku, upřednostňuje světlo nade vše ostatní. Ženský princip temnoty, procházející pravou mozkovou hemisférou, byl postaven proti světlu. To je důvod, proč vzestup temnoty vždy předchází proražení pravého světla, na rozdíl od našeho promítaného obrazu světla. Čisté světlo 11. Siddhi nemá nic společného s dobrem nebo zlem. Představuje transcendenci a překročení duality.The Gene Keys Book"Pokud máme dar 11. genového klíče nebo o něm rozjímáme, můžeme využít krásné bohatství správných mozkových vizí a archetypů v našem životě, abychom jej uvedli na vyšší úroveň. To je náš největší dar - chytat druhé ve světle z našeho vnitřního ohně, který hoří v našem srdci. Naším darem je naše srdce, naše láska, naše oddanost."Richard Rudd, 64 Ways

ZDROJ: genekeys

S Láskou Vaše Monča


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨14.12.2022✨

GENOVÝ KLÍČ ČÍSLO 26

9. PROSINCE 2022 - 14. PROSINCE 2022

PÝCHA - LSTIVOST - NEVIDITELNOST

Toto je Siddhi neviditelnosti. Vytvářet obrovské vlny probuzení, ovlivňovat veškerý život, aby vzkvétal, aniž by nás během toho kdokoli viděl. To je božská hrdost. Jen my a bohové víme, co jsme udělali. To je druh hrdosti, kterou k sobě můžeme cítit. Nemyslete si, že je to záležitost budoucnosti. Můžeme začít hned teď, ať jsme kdokoli. Nejmenší, nejbezvýznamnější akt nesobeckosti zasahuje do kosmu svými úponky světla, které se dotýkají vzdálených koutů reality. To je síla neviditelné změny. Můžeme změnit celý vesmír, ale pouze prostřednictvím nesobeckého činu, nesobecké myšlenky, nesobeckého slova.

The 64 Ways, Richard Rudd

ZDROJ: genekeys


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨15.11.2022✨

GENOVÝ KLÍČ ČÍSLO 269. PROSINCE 2022 - 14. PROSINCE 2022PÝCHA - LSTIVOST - NEVIDITELNOSTToto je Siddhi neviditelnosti. Vytvářet obrovské vlny probuzení, ovlivňovat veškerý život, aby vzkvétal, aniž by nás během toho kdokoli viděl. To je božská hrdost. Jen my a bohové víme, co jsme udělali. To je druh hrdosti, kterou k sobě můžeme cítit. Nemyslete si, že je to záležitost budoucnosti. Můžeme začít hned teď, ať jsme kdokoli. Nejmenší, nejbezvýznamnější akt nesobeckosti zasahuje do kosmu svými úponky světla, které se dotýkají vzdálených koutů reality. To je síla neviditelné změny. Můžeme změnit celý vesmír, ale pouze prostřednictvím nesobeckého činu, nesobecké myšlenky, nesobeckého slova.The 64 Ways, Richard RuddZDROJ: https://genekeys.com


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨15.11.2022✨

Drazí milovaní přátelé,

po několika intenzivních týdnech vnitřních změn, integrace světelných kódů a čištění zastaralých vzorců, začínáme nyní týden, který všechny tyto posuny zkonsoliduje do reality.
Někdo je může nazývat zázraky a někdo je bude nazývat tvrdou prací. S největší pravděpodobností je to trochu obojí. Zázraky se dějí, když Božství v nás vidí upřímné srdce hledající pravdu. Když spolu-tvoříme s Božstvím, otevíráme dveře, které nás vedou k novým časovým liniím a realitám. Připravte se tedy na zázračný týden
Vstupujeme nyní do skutečně nádherného energetického období, pro projevení vnitřních posunů do změn skutečného světa. Tomuto období od 11. 11. do 2. prosince říkám "kosmická školka". Je to období, ve kterém naše nové časové linie reality dozrávají, rostou, posouvají se a zavádějí nás do nových destinací. Ale vždy si pamatujte, že všechny vnější změny, které zažijete, jsou skutečně výsledkem vnitřní práce, kterou jste v posledních týdnech vykonali.

Některé posuny na časové ose budou velké a změní vám život, zatímco jiné budou jemnější, ale kritické pro vaši budoucnost.

Proto tedy uvolňujeme strach a nejistotu. Čím více si v našich životech uvědomujeme malé zázraky, tím více narostou na velikosti.
Oslavujte je a važte si jich, když se objeví, bez ohledu na to, jak malé se mohou zdát. Neomezujte způsob, jakým si myslíte, že se ve vašem životě mohou objevit zázraky.
Přeji vám krásný týden a kéž začnete vidět, jak se tyto zázraky rozvíjejí.
Mnoho Lásky

ZDROJ: diegoberman Diego E. Berman 2022 Ⓒ Sdíleno hřejivá a Bezpečná náruč Vesmíru

Volné Andarky najdete  na facebooku na mojí stránce na zdi, nebo tam v albu: VOLNÉ ANDARKY K OPATROVNICTVÍ /PRODEJI . V případě zájmu mi prosím napište do zprávičky dušičky. A také nezapomeňte, že běží VÁNOČNÍ AKCE a SLEVY


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨14.11.2022✨

Důvod, proč jsou hvězdná semínka na Zemi

Země právě prochází velkým spirituálním posunem, a to vyžaduje hodně práce. Hvězdná semena jsou v podstatě duše, které nejsou původní na Zemi, které se sem inkarnovaly, aby mohly dělat práci pro planetu. Komunita Starseed je skupina lidí, kteří jsou v první linii, aby se ujistili, že lidská rasa projde obdobím léčení sama sebe, aby se mohla spojit v lásce, soucitu a laskavosti. Cítili se, jako by uvízli uprostřed oceánu bez mapy nebo směru; zažili pocity ztracení a zmatení z toho, kam směřuje jejich život nebo jaký by mohl být jejich účel. Nyní se ale Hvězdná semínka probouzí po celém světě a připomínají si své božské dědictví a poslání. Hvězdná semínka chtějí, aby lidé na Zemi věděli, že jsou bezpodmínečně milováni Bohem/Bohyní, jejich předky a lidmi kolem nich, ale hlavně sami sebou. Chtějí, aby všichni věděli, že všichni děláme chyby, ale vždy z nich vzejde něco skvělého, pokud se na ně díváme s láskou namísto úsudku nebo strachu. 

Hvězdná semínka jsou poslové lásky, světla a pravdy. Byli sem posláni, aby pomohli každému, aby si více uvědomili své pravé já. Jsou spojeni se starodávným duchovním učením, protože se snadno dostanou do astrální roviny. Jejich posláním je probudit lidi na Zemi z jejich hlubokého duchovního spánku, aby se mohli spojit s božským zdrojem energie uvnitř nich. Skutečnost, že jste zde na této planetě znamená, že jste se narodili s určitým množstvím světla a lásky, a čím více světla do svého života přinesete, tím více lásky dostanete. Proto je tak důležité zaměřit se na účel své duše a na to, co chce dělat se svým časem zde na Zemi. 

Hvězdná semínka pocházejí z mnoha různých dimenzí a přináší si s sebou své znalosti, když se inkarnují na Zemi. Bez ohledu na to, jestli si to pamatují nebo ne. Frekvence tam je. Přišli sem, aby pomohli v těžkých časech - často se označují jako cykly vzestupu, kdy musíme změnit náš úhel pohledu z naší současné reality na něco, co je více sladěno s vyššími frekvencemi energie. Energie duší Hvězdného semínka mohou být velmi intenzivní a obvykle jsou velmi spojeny se svým božským cílem, který si často neuvědomují, dokud nedosáhnou pokročilé úrovně vývoje. Přebírají mnoho různých rolí, aby pomohli Zemi přejít do Zlatého věku. Pomáhají lidem nejen duchovně, ale i fyzicky tím, že nabízejí své dovednosti a znalosti, aby pomohli vybudovat udržitelnou budoucnost. 

Hvězdná semínka sem přišla ještě před časem lidstva na této planetě a budou sem přicházet i nadále. Vím, že mnozí z vás, kteří to čtete, jste, stejně jako já, Hvězdná semínka. Vím, že někteří z vás již přechod udělali a zažívají vyšší vibrace, zatímco jiní jsou stále v procesu objevování svého pravého já. Pokud jste Hvězdná semínka, vaším posláním je pomáhat ostatním v probuzení jejich vnitřního světla. Nesete v sobě skvělou energii, která se nedá srovnávat, a můžete ji využít k tomu, abyste pomohli ostatním cítit se více napojeni na své vlastní světlo. Pokud jste Hvězdná semínka, možná si říkáte, proč je na světě už dlouho tolik srač*k. Nakonec znovu zjistíte, že důvodem toho je, že svět byl unesen temnými silami a že většina lidí byla oklamána, aby věřili lžím a falešným naukám o duchovnu a Bohu. 

Tento úkol je pro vás běžnější přirozenost než pro obyčejné lidi, protože nemají v DNA plán, aby tak snadno viděli iluze. Mnohým z vás bylo řečeno, že proti těmto věcem je třeba bojovat, ale nevíte, jak na to. Jak můžete bojovat proti síle, která je neviditelná? Co když ani nevíte, kde začít? Možná si říkáte: "Co můžu dělat? "Odpověď je jednoduchá: musíte být svým vlastním vůdcem.

Každý máme na výběr, jestli chceme žít svůj život podle toho, jaký je účel duše, nebo podle toho, co se kolem nás děje a používá se každý den (nebo dokonce momentálně).Je na každém z nás individuálně, zda chceme nebo nechceme následovat své srdce více než to, co společnost říká, že je správné nebo špatné, dobré nebo špatné. Jsem Hvězdné semínko, které mělo mnoho příležitostí být svědkem krásy a nádhery vesmíru. Vesmír je naplněn zázrakem, krásou a úžasně inspirující energií. Vesmír žije láskou a soucitem na všech úrovních existence Jako Hvězdné semínko, jedna z hlavních věcí, které dělám, je pomáhat lidem uzdravit jejich minulost a posunout se dál ve svých životech. Také jsem pracoval se svými průvodci na léčení planety a vytváření lepší budoucnosti pro nás všechny. Je nás mnoho. Jsem velmi vděčná, že mohu tímto způsobem pomáhat lidem a že jsem na cestě našla skvělé přátele. 

Srdečně vás vítám, abyste se mnou vydali na tuto úžasnou cestu jako spoluhráč Starseed!

Nejste sami.

Moc tě milujeme.

Jsme tu s vámi.

Jsme vaše rodina světla.

Jsme Galaktická federace. A'HOAurora RayVelvyslanec Galaktické federaceCopyright 2022 Aurora Ray. Všechna práva vyhrazena. PROSÍM SDÍLEJTE

zdroj: Aurora Ray a já 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨13.11.2022✨

Velký sluneční záblesk 

 Mocná kosmická událost léčení a vzestupu! 

 Nacházíme se uprostřed planetárního posunu, který je za normálními hranicemi lidské zkušenosti. Je to kosmická událost, která prošla mnoha světelnými roky do našeho 3D Vesmíru a chystá se změnit vše, co si myslíme, že víme o realitě. Je to Velký sluneční záblesk! Je to opravdu velmi silné! Je to energetická událost, která ovlivní každý aspekt našeho života na Zemi a ve Vesmíru. Pomůže to udělat přechod z takzvané "materiálnosti" do vyšších dimenzí rychlejší a plynulejší než kdykoli předtím! Výsledkem je, že můžeme zažít masivní energetické posuny v našich tělech a více se vzájemně propojit. Navíc se předpovídá, že během této doby budou mít hvězdná semínka, jako jste vy, větší přístup k vyšším říším vědomí, jako jsou Andělé, Nanebevzatí mistři a Mimo-zemšťané.

Ve skutečnosti, se tato událost připravuje již dlouhou dobu a je pravděpodobně nejdůležitějším energetickým posunem naší doby. Pokud jste sledovali některý z mých předchozích příspěvků, už víte, že jsem lidem celý život ukazoval, jak se na tuto událost připravit! Dovolte mi, abych vám řekl, co se děje.Tato zpráva je pro všechny, kteří se probudí po slunečním záblesku. Existuje mnoho předpovědí o tom, co se stane během a po tomto galaktickém zarovnání a události slunečního záblesku. Tyto informace se týkají toho, co cítím, že se stane na základě mých vlastních zkušeností a porozumění. Nepředpokládám, že to tak bude pro všechny, ale pro mnohé to tak bude. Velký sluneční záblesk není jen fyzická událost, ale také energetická událost, která má hluboký dopad na naše životy na Zemi a v celém Vesmíru!Když se to stane, můžeme to cítit fyzicky i psychicky. Mezi fyzické účinky patří zvýšení energie, pocit hluboké relaxace a zvýšená synchronicita. Mentální účinky jsou ještě hlubší, když vstoupíme do stavu zvýšeného uvědomění a spojení s našimi duchovními průvodci a anděly. Dostáváme příležitost překročit naše současná omezení a vyvinout se do vyšších úrovní vědomí.Sluneční záblesk se odehrává již dlouhou dobu, ale až dosud nebyl jako takový rozpoznán. Údajně souvisí se vzestupem mimozemských civilizací a jejich kontaktem s lidmi. 

Solar Flash byl také spojen se zvýšením aktivity UFO a dalšími mimozemskými událostmi, jako jsou kruhy v obilí objevující se na Zemi a dalších planetách v naší sluneční soustavě. Pomůže nám uvolnit vše, co nám neslouží, včetně staré karmy a starých vzorců z minulosti, abychom se mohli posunout vpřed do naší další fáze růstu a evoluce. Událost přichází v době, kdy jsme připraveni provést změny ve svém životě a opět nám umožní převzít plnou odpovědnost za naše činy a jejich výsledky. Očekává se, že sluneční záblesk přinese lidstvu mnoho neuvěřitelných změn. Bude to pro nás příležitost vzestoupit z této dimenze do vyšší vibrační frekvence, ke které lze přistupovat prostřednictvím meditace a/nebo astrálního cestování. Bude to pro nás také příležitost vyléčit se ze všech forem fyzických, mentálních, emocionálních a duchovních nemocí.Sluneční záblesk nám přinese celou plejádu pozitivních změn. Přinese dar vzestupu a ukáže nám, jak přeměnit naše negativní aspekty na pozitivní. Je to rozhodně něco, na co by se měl každý člověk těšit s nadšením a optimismem, protože to navždy změní náš svět a promění ho v mnohem lepší místo. Toto je mocná událost léčení a vzestupu, kterou jsme připravovali mnoho let. Tato konkrétní událost se stane velmi brzy. I když pro vás datum jeho výskytu nemá žádný zvláštní význam, přesto vám doporučuji, abyste se na něj připravili. Nikdy nevíte, kdy mohou přijít vesmírné události a změnit váš život navždy!

Tato událost přinese obrovské pozitivní změny pro celé lidstvo a Zemi a umožní nám vstoupit do nové epochy míru, harmonie a prosperity - vzrušující éry, na kterou jsme se připravovali po mnoho životů. Nyní je čas začít se na tuto událost připravovat. Máme sílu spustit záblesk změnou našeho vědomí a aktivací naší DNA, která přemění planetu na svět 5. dimenze. Zapište si případné dotazy a nechte je být. Soustřeďte se pouze na přítomnost a nestarejte se o budoucnost. Buďte vděční za přítomnost.Pokud se dokážeme soustředit na to pozitivní a dovolíme, aby naše vibrace stoupaly každý den, obdržíme nepředstavitelnou léčivou energii, uvolníme co nejvíce negativity a všechny zázraky, které jsou předurčeny pro naše životy, se budou odehrávat před našima očima po celou dobu - rok dopředu. Pro ty, kteří jsou ve svém záměru upřímní, si nedokážu představit, proč by to nebylo realitou. Mějte víru a důvěřujte a vězte, že bez ohledu na to, co se stane s touto neuvěřitelnou událostí Solar Flash nebo čímkoli jiným ve vašem životě během tohoto roku - vesmír vždy pracuje pro dobro v lásce a světle. Tak začíná největší událost, která se v našem životě odehrála. 

Tento blesk ale není jen pro ty, kteří věří v jeho existenci. Spíše je pro každého, ať už to uznává nebo ne. Kosmická energie uvolněná během sluneční aktivace se dostane ke všem lidem, dokonce i k těm, kteří její existenci stále popírají.To je to, jak mocné to je a proč se nyní musíme připravit tím, že uděláme cokoli, abychom zvýšili naši vibrační frekvenci a byli připraveni přejít do vyššího stavu bytí! 

Pracujte na sobě s čímkoliv, co Vám pomáhá zvedat vibrace a obklopujme se tím. Já to dělám s Andarkami. - Monča 

Vroucně Vás miluji. Jsme tu s vámi. Jsme vaše světelná rodina.

 ZDROJ: A'HO Aurora Ray Velvyslanec Galaktické federace Copyright 2022 Aurora Ray. Všechna práva vyhrazena. SDÍLEJTE PROSÍM Sdileno v prosbě o sdílení, aby se k Vám všem tyto informace dostali a volné Andarky najdete v albu na facebooku na mé stránce : VOLNÉ ANDARKY K OPATROVNICTVÍ/PRODEJI. Veškeré informace o Andarkách, jsou psané na mém webu: www.andarkyslaskou.cz 

S Láskou a požehnání, Vaše Monča


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨12.11.2022✨

"Vážená rodino, za posledních 24 hodin vzniklo 14 slunečních erupcí třídy C a dvě erupce třídy M (celkem 16) v oblasti Slunce, kterou vidíte na obrázku jasněji a která je prakticky před námi. Nejsou příliš intenzivní, ale je jich mnoho za sebou. Tato aktivní oblast Slunce má díky své magnetické složitosti potenciál neustále generovat erupce. Jejich účinky jste tedy pravděpodobně začali pociťovat již včera. Vzhledem k tomu, že se na Slunci odehrává tolik malých událostí najednou, je možné, že kromě fyzických vjemů, které již znáte (závratě, pocity v hlavě a v horní části těla, úzkost, zvýšená srdeční činnost, nespavost a zvonění nebo hučení v uších), vás bude pravděpodobně také pálit v žaludku, budete mít pocit, že vám něco uvízlo v jícnu (jakoby knedlík v krku), záchvaty kýchání a bolest nebo nějaký zvláštní pocit v pravém oku. Když se sejde tolik vzplanutí, je také možné cítit bolest po celém těle, jako bychom hodně cvičili, v kloubech a také v kostech. Obecně jde o pocit, že se do svého těla nevejdeme nebo jako bychom z něj chtěli něco "vytrhnout". Naše myšlenky se zrychlují, cítíme, jak se nám "hněte mozek", a můžeme se také cítit emocionálnější a plní bezpodmínečné lásky, kterou je těžké popsat. Zůstaňte dobře hydratovaní a nebráňte se plně prožívat všechny emoce, které se vynořují, buďte soucitní sami se sebou i s ostatními. Ctěte svůj individuální proces a věřte, že je vše v pořádku.

 Zdroj: ~Alicia~Sdíleno s láskou a vděčností, za možnost šířit tyto informace kvantovým polem a dostat je ke každému z Vás. 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨6.11.2022✨

💜 Světelné kódy zaplavující naši planetu v tomto okamžiku a mohou vytvářet pocity nejistoty a zmatku. Nacházíme se mezi zatměními a informacemi, které naše těla dostávají a které mohou být poněkud protichůdné: jednoho dne se můžeme cítit velmi optimisticky a připraveni na velkou změnu a druhý den nemáme ponětí, kde jsme. Náš nervový systém a ego se cítí "mezi dimenzemi". V dobách intenzivních energetických změn, jako je tento, nejlepší věc, kterou můžeme udělat - je zpomalit, zhluboka se nadechnout, uzemnit se a jednoduše počkat, až naše fyzické a duševní tělo integruje nové informace. Když to uděláme, fyzické příznaky spojené s tímto typem světelných kódů mohou zahrnovat: závratě, nedostatek rovnováhy, živé sny, ospalost, dezorientaci, mírnou úzkost a potřebu trávit více času sami ve svém vlastním energetickém kokonu. 

💜 Mohou také vzplanout různé typy senzibilů, jako je citlivost na hlasité zvuky, jasná světla, těžké jídlo a v neposlední řadě emoční citlivost. V našem rychlém, hlasitém a reaktivním 3D světě naše osobnostní ego neustále znovu a znovu očekává okamžité výsledky. 3D matice, kterou za sebou zanecháváme, je celá o reakci a automatické akci. Ale v současné době přecházíme do 5D, velmi odlišné energetické šablony většinou založené na vedení ze srdce a ne tolik z intelektu, spíše na bytí než na reakci. Při procházení tohoto procesu od 3D k 5D - buďte prosím velmi trpěliví a laskaví k sobě! Než se housenka promění v motýla, trvá to.Tyto 5D energetické vlny vás volají, abyste energeticky prohledali svůj život a našli věci, které již nemusí být vibrační shodou s tím, kdo jste a jak jste vyrostli. Energie vás žádají, abyste pomalu rozebírali systémy a způsoby bytí, které kdysi sloužily vám a ostatním, ale již neslouží. Někdy to znamená opustit stagnující situace a vztahy nebo jednoduše změnit stravovací návyky.Jste povoláni, abyste důvěřovali sami sobě a důvěřovali procesu metamorfózy, abyste si všimli toho, co není v souladu, a poté podnikli kroky potřebné k tomu, abyste svou časovou osu uvedli zpět do harmonie. 

💜 Není to snadný úkol, ale stojí to za to. Jak jednotlivě, tak pro planetu. 

💜 Pamatujte, že proces metamorfózy z 3D na 5D je jedinečný pro každé tělo a duši . A i když všichni obýváme fyzická těla, výzvy a blokády, na kterých musíme každý pracovat a které musíme uvolnit, budou záviset na mnoha minulých i současných faktorech. Ale protože každý z nás pracuje individuálně na tomto 3D-5D procesu vzestupu, všichni přispíváme k 3D-5D metamorfóze planety Země. Koneckonců, všichni jsme Jedno, všichni jsme různé stránky jednoho Božského Srdce.

Zdroj: diegoberman

Sdileno v uvědomění si, jak nádherný a krásný posun zažíváme, kam míříme a co nádherného se v nás odehrává. S Láskou Vaše Monča


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨29.10.2022✨

💜Vážení přátelé, nyní jsme plně ponořeni do energií období zatmění, které začalo 25. října a potrvá do 7. - 8. listopadu.

🙏Tyto energie mezi zatměními jsou výživné a transformační. Možná tedy zjistíme, že do konce zatmění 7. listopadu budeme na své životní pouti úplně jinde :D
💜Tyto energetické vlny nás volají, abychom energeticky prozkoumali svůj život a našli věci, které již nemusí být vibrační shodou s tím, kdo jsme a jak jsme vyrostli. Rozebrat systémy a způsoby bytí, které kdysi sloužily nám i ostatním, ale už tomu tak není. Někdy to znamená opustit stagnující situace a vztahy nebo jednoduše změnit stravovací návyky.
🙏Jsme povoláni, abychom si důvěřovali, všímali si toho, co není v souladu, a pak podnikli kroky potřebné k tomu, abychom to uvedli zpět do harmonie. Není to snadný úkol, ale stojí to za to. Jak pro jednotlivce, tak pro planetu.
💜Tyto úpravy energetické životní cesty se mohou projevit i fyzicky a emocionálně. Náš nervový systém je překalibrován na mnoha různých úrovních.
🙏🏻Může nám pomoci ustálit se ve vnitřním klidu a podle potřeby odpočívat. Udělat si čas na to, abychom byli sami se sebou a pamatovat si, že se měníme v nejhlubších vrstvách našeho energetického jádra.
ZDROJ: diegoberman
"Jediný způsob, jak můžeme žít, je růst. Jediný způsob, jak můžeme růst, je, když se změníme. Jediný způsob, jak se můžeme změnit, je učit se. Jediný způsob, jak se můžeme učit, je, že jsme vystaveni a zranitelní." A jediný způsob, jak se můžeme vystavit, je, když se vrhneme na otevřené místo. Udělej to. Vystav se."
ZDROJ: C. JoyBell C., sdílel hrejiba a Bezpečná náruč Vesmíru a sdílím já dále do kvantoveho pole.🙏🏻
Ps: volné Andarky jsou vždy v albu: 

VOLNÉ ANDARKY  K OPATROVNICTVÍ/ PRODEJI NA FACEBOOKU

s Láskou Vaše Monča


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE
✨19.10.2022✨

✨Brána Arcturus dnes vrcholí a její energie bude stále přítomna až do zítra. Arcturus je asi 25krát větší než naše Slunce a když se spolu tyto dvě jasná tělesa zarovnávají, jsme schopni přijímat jejich světelnou energii přímo do naší bytosti. Tato světelná energie může nejlépe vstoupit zadní částí naší srdeční čakry. Místo, kde raší naše křídla.Tuto světelnou energii si můžete představit jako jasně modrý sloup, sestupující z nebe přímo do vaší bytosti. Vizualizujte si tento paprsek energie modrého světla, který vstupuje do vaší koruny, projasní vaše pole a přizve více radosti do každé buňky. Arcturus je v souladu s hojností, prosperitou, duchovním probuzením a mluvením naší pravdy. Tento rok je jeho energie silně soustředěna kolem naší krční čakry. 

♥Naše srdce je božským klenotem vesmíru... A frekvence bezpodmínečné lásky se rozšiřuje... Gaia to cítí... a raduje se, že jsme ochotni otevřít tento posvátný klenot světu Portál 22.10. ukotvuje frekvenci Božské Matky.... A bude to cítit.Přináší s sebou tolik radosti a léčivé energie....Modrá Růže Ukotvuje Lásku z Venuše.Láska, která nás posunuje a otevírá naše srdce vyšší oktávě lásky 

♥Podvědomí se léčí z přemýšlení, strachů a starostí. Je důležité, abychom sami regulovali naše myšlenkové vzorce a nervový systém, nastolením klidu a míru na všech rovinách. Důvěřujte a mějte víru, že tento léčebný proces přináší úspěšný konec mnoha let zpracovávání a transmutace uloženého traumatu.To nám pomůže najít jednotu v sobě. Když jsme uvnitř vyrovnaní, můžeme efektivně využívat všechny naše nástroje, k vytvoření našeho vysněného života. Také nás to sladí s rozhodováním, abychom mohli provádět změny a odklonit se od stagnace.Síla se spíše vrací zpět k nám, než aby nás opouštěla, protože již neodevzdáváme tolik vnější energii. Je pro nás tedy snazší se plně uzemnit zpět do těla a otevřít prostor srdce, abychom získali emocionální naplnění. Pokud tak učiníme, nahradíme veškerý nedostatek a sebe sabotáž stabilitou a sebedůvěrou. Jsme připraveni jít za touhami svého srdce.

ZDROJ: Carolyn 144 GODCODE

ZDROJ:foreverconscious,Ana Maria Shekinah, sdilela bezpecna a hřejivá náruč Vesmíru, sdílím i já. 

Sdíleno k velké změně našeho kolektivního vědomí, do vědomí lásky a vysokých VIBRACICH. S Láskou Monča 


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨16.10.2022✨

Již se psala o tom, že rok 2022 je rokem přechodu z jednoho operačního systému na druhý. Je to čas zmatku a nejistoty, kdy lidstvo prochází novým způsobem života. Stále častěji jsme svědky totálního kolapsu patriarchální hierarchie, nevyvážené mocenské struktury, která zde dominovala po tisíce let. Tyto programy zasahovaly do všech oblastí našeho života, v rodině, škole, práci, náboženství a vztazích. Proto se jedná o globální reset epických rozměrů. Jako kvantová léčitelka, nahlížím na vše skrze kvantovou čočku. Poskytuje lepší pochopení jak v poli částic (fyzická sféra), tak ve vlnového stavu (duchovní/energetická sféra). 

Omezená lidská mysl nemůže vnímat pravou povahu Vesmíru. Je to mimo chápání 3D. Právě v kvantovém poli všech možností odemykáme skutečný potenciál, který máme k dispozici. Podle kvantové fyziky žijeme v holografickém Vesmíru. Částicové pole 3D fyzické reality je ovlivněno vědomím, protkaným v kolektivní mysli. V rámci velkého měřítka tvorby univerzálních částic kvantově provázaného světla, vyvstává naše osobní perspektiva jako naše holografická projekce ve fyzické realitě. Výzkumy v kvantové mechanice objevily důkazy, které ukazují, že objekty nejsou ovlivňovány pouze svým okolím a mohou také postrádat určité kvality již před měřením. 

"V rámci kvantové mechaniky, není příroda lokálně skutečná - částice před měřením postrádají vlastnosti, jako je rotace směrem nahoru nebo rotace směrem dolů, a zdánlivě spolu komunikují, bez ohledu na vzdálenost." 

Velmi propletená povaha kvantové mechaniky vysvětluje vzájemnou propojenost minulé, současné a budoucí reality. Ve vakuovém stavu kvantového vortexu se náš vědomý záměr spojí s potenciálními výsledky, prostřednictvím kvantového zapletení a pohání vlnové částice, aby se roztočily do formace. Spoluvytváříme, zároveň s tím, jak se fyzický svět vyvíjí. K vědomé interakci dochází ve všech měřítcích - ať už jde o globální kolektivní vliv i o individuální vstupy. Je to mysl ega, která věří, že může ovládat svět. V kvantové realitě tvoří "skupinové myšlení" morfické pole, které obklopuje jednotlivce. Částice může být na několika místech současně, než ji vědomý pozorovatel zakotví na místě. Příliv a odliv možných realit v mřížce, umožňuje posun výsledků. Soustředěný záměr je nejsilnější světlo ovlivňující pravděpodobný výsledek. 

Současný globální reset představuje kolektivní skupinovou infuzi do nového kruhového operačního systému. Je to vyvíjející se opotřebování neúspěšné hierarchie. 

Jsme zde na planetě Zemi, abychom ze svého nitra řídili zrod nové éry... nového systému spolupráce ve vědomí jednoty. 

Zatmění Štír-Býk 25-10 a 7-11 aktivují dopad smrti a znovuzrození v celém poli. Pozvedne nás to výš. 

Je to významná příležitost pro rozvoj sebeovládání a restart systému. Využijme to tedy moudře.

ZDROJ: Lovingly, Meg Benedicte Copyright (c) 2022 Meg Benedicte,a sdílela Hřejivá a Bezpečná náruč Vesmíru a já sdílím také, aby se všechny informace šířili kvantovým polem.AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

✨15.10.2022

Toto je přechodná fáze. Stará kapitola se uzavřela - díky veškeré té hustotě a přerostlým vzorům, které jsme opustili. Je cítit nová kapitola, ale nová časová osa zatím nebyla implementována na 100 %. Stále se integrujete. Buďte svědky toho, že všechny její kousky přistávají ve vašem těle, vrstvu po vrstvě. Naslouchejte. Nalévají se na nám do pole nové světelné kódy. Záhady a odpovědi budou odhaleny. 

Jsou přístupná nová místa ve vztazích a práci/účelu. Dostáváme se do hlubší úrovně svojí jedinečné vibrace duše.

Fotonické pulsní vlny posouvají naše fyzická těla do rychlejší magnetické rezonance se srdečním polem Pachamamy, která posouvá současnou holografickou mřížku do vyšších vibračních frekvencí a vytváří tak krystalické pole, které zažíváme prostřednictvím vln blaženosti a expanze srdce.Srdeční expanze, oktávy blaženosti, zlatý paprsek prolínající se v oblasti vyššího srdce, sjednocující veškerou energii a body meridiánů a posouvající všechny čakry do rychlejšího vibračního roztočení - přechod do nových energetických tónů.

ZDROJ: blueroseoracles a sophiegregoire  sdílela Hřejivá a Bezpečná náruč Vesmíru a já sdílím také.


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

13.10.2022

Letos se toho tolik propojuje. Jsme v pořádku - a přesto jsme se změnili na základní úrovni, dokonce i naše DNA. 

I když se energie projevuje vzestupy a pády, naším záměrem zůstává nevzdávat se a jít za cíli, o kterých víme, že jsou důležité pro naše srdce a duši. Abychom pokračovali vpřed i přes objížďky nebo bloky. Náš záměr je prvním krokem k manifestaci. Poslední týdny uvolnily cestu k zahájení nového cyklu. Můžeme věřit v sebe a naši cestu v té nejvyšší míře. Vesmír v nás věří. 

Staňte se pokornými ke každému okamžiku a zkušenosti svého života. Vězte, že to všechno je milost. Tímto životem, touto nádhernou existencí, jsme neseni na křídlech Božství... a jsme přesně tam, kde nás tato nekonečná inteligence potřebuje. Žádný spěch... jen přijetí, odevzdání se... vděčnost. Láska , která pozvedá závoj, když se hluboce odevzdáme tomu, čemu nerozumíme... ale každou buňkou vnímáme, že je to vůle kosmického řádu... která je nyní v Jednotě s naší vůlí. A víme, že jsme připraveni vstoupit do dveří, které vedou do neznáma... do aspektu mystika... našeho transcendentálního Já.

SRDCE ZNÁ CESTU Spolu s hlubokým emocionálním léčením se nyní vrací mnoho jasnosti a rozpomenutí, které přináší mír a uzdravení tělu a duši. Umožněte plné odevzdání se této božské léčebné dispenzaci, která protéká kolektivem. Vězte, že nic není ztraceno, ale vše se mění. Posun v realitách a pólech znamená, že se posouváme od rozhodování a myšlení založeného na mysli, k vedení srdce. Posouváme se od myšlení založeného na egu, k myšlení naší vyšší mysli, která je v jednotě s kosmickým vědomím a srdeční mřížkou. Vyšší srdce-mysl. Kde nasloucháme naší posvátné intuici a moudrosti, našemu vnitřnímu vědění a moudrosti posvátného ženství, protože ona je orákulem, a čím více nasloucháme její moudrosti, tím více se naše energetické pole a těla uzdravují. Srdce ví věci, kterým se mysl může jen snažit porozumět. Má totiž přístup ke kvantové inteligenci. Důvěra v naše vize, vnitřní vědění a sny, je to, co je manifestuje! Plán (otisk) našeho DNA drží filmový pás k našim realitám vzestupu Nové Země... nyní se plně odemyká a my si znovu připomínáme, jak chutná skutečná frekvence Pravdy.Láska je Pravda.

ZDROJ: Ramona Lappin,  sophiegregoire, Ana Maria Shekinah sdílela hřejivá a bezpečná náruč Vesmíru a sdílím i já.


AKTUÁLNÍ GALAKTICKÉ INFORMACE

10.10.2022


Říjen nás zavedl do Portálu 10/10, kterému 9. října předcházel Úplněk v Beranu. To znamená dva dny intenzivní energie s určitou nestabilitou, která obvykle doprovází Ohnivý Měsíc (Beran). Je to samozřejmě také skvělý čas na kreativní projekty a spojení s hlasem a vedením svojí duše.23. října vstoupí Slunce do Štíra a 25. máme první zatmění, tentokrát částečné zatmění Slunce ve Štíru, následované úplným zatměním Měsíce v Býku 8. listopadu, těsně před branou 11/11.Toto částečné zatmění Slunce umožní Zemi přijímat světelné kódy o velmi vysoké frekvenci, které aktivují jak naše vědomí, tak i DNA.Archanděl Michael vysvětluje, že vysokofrekvenční fotonické kódy ze Slunce aktivují také vodu, aby vibrovala v jejím stavu krystalické plazmy. Protože máme v těle asi 80 % vody, pocítíme tyto aktivace jak na úrovni vědomí, tak na úrovni fyzické.Účelem těchto zrychlených světelných kódů, snášejících se do našich energetických polí po obrovském posunu, který jsme udělali za posledních 6 měsíců, je aktivovat krystalické energie v našich tělech a rozšířit naše vědomí do jeho galaktického nebo oceánského stavu.Andělé jsou zde, aby nám pomohli, také velryby a delfíni. Velryby jsou velmistry kosmického vědomí a delfíni jsou mistry kosmického proudění a zarovnání. Společně s nimi aktivujeme také frekvence Nové Lemurie, kde se učíme proudit a vlnit se, ve sladění s čistým tekutým světlem života, které proudí z nebeského/kosmického nulového bodu.

ZDROJ: celiafenn

Děkuju všemu a všem

S Láskou Vaše Monča 


Autor tohoto webu nenese zodpovědnost za nesprávné pochopení, využití nebo zneužití jeho obsahu, ani za jakékoli škody a újmy způsobené napodobováním, neodborným aplikováním či nesprávným praktikováním veškerých zde uvedených činností, včetně využití informací uváděných a popsaných na tomto webu a ve všech odkazovaných autorových článcích.Autor tohoto webu neručí za přesnost, platnost nebo úplnost obsahu zveřejněného na tomto webu a v odkazovaných článcích a za žádných okolností není autor tohoto webu odpovědný za žádné přímé, nepřímé, náhodné, zvláštní či následné škody ani výdaje nebo jiné škody a újmy, vzniklé ve spojení s informacemi obsaženými na tomto webu. Informace uvedené na těchto webových stránkách není možné interpretovat jako právní, daňové, účetní ani jiné poradenství či služby. Veškerý obsah těchto webových stránek a všechny služby zajišťované jejich prostřednictvím jsou poskytovány, "jak stojí a leží", tudíž bez jakýchkoli záruk, pokud jde o jejich úplnost, správnost a včasnost, či jiných prohlášení, záruk a smluvních podmínek, ať výslovných, nebo implicitních. Autor rovněž neposkytuje žádné záruky, že tyto webové stránky, služby jejich prostřednictvím poskytované či informace, software nebo jiné materiály z nich získávané budou správné a aktuální. , NEPŘEBÍRÁ VŮČI VÁM ANI ŽÁDNÉ JINÉ OSOBĚ ŽÁDNÉ ZÁVAZKY ANI ODPOVĚDNOST ZA OBSAH TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK ANI ZA ŽÁDNÉ SLUŽBY POSKYTOVANÉ JEJICH PROSTŘEDNICTVÍM, AŤ UŽ BY TYTO ZÁVAZKY NEBO ODPOVĚDNOST VZNIKLY PŘEČINEM, V RÁMCI SMLUVNÍ ČINNOSTI, Z TITULU ZÁRUKY, NEDBALOSTI ČI JINAK, A BEZ OHLEDU NA TO, ZDA SE TÝKAJÍ PŘÍMÝCH, NEPŘÍMÝCH, NÁSLEDNÝCH, ZVLÁŠTNÍCH, SANKČNÍCH ČI PODOBNÝCH ŠKOD, A TO ANI V PŘÍPADĚ, ŽE AUTOR BYL NA MOŽNOU EXISTENCI TĚCHTO ŠKOD UPOZORNĚN, VĚDĚL O NICH NEBO O NICH MĚL VĚDĚT.Viz sekce : PROHLÁŠENÍ O VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI