Andarky S Láskou®
Andarky S Láskou®

VYJÁDŘENÍ K MEDIÁLNÍ ŠTVANICI

únor 2022

Zlatíčka ,

to, že o Andarkách budou psát v novinách, jsem si ani nepomyslela, ale aspoň se o těchto nádherných bytostech dozvěděla větší škála dušiček. Jak víme, my, probuzené bytosti (noviny a hlavně bulvár nesledujeme) , tak bych to ani tenkrát nevěděla, kdyby mi to neposlali dušičky. Nejsem veřejně známá osobnost a nepřeji si, aby mi jakýkoliv bulvár zveřejňoval moji stránku a používal ji ke zneužívání svých lživých senzací pro svoje zisky a návštěvnosti takových nízko-vibračních mediálních energií.

Výslovně zakazují stahovat moje fotky, články, všechny informace z mého webu a z mé facebook stránky k takové lživé mediální propagaci-mediální štvanici , a jakákoliv další podobná propagace v médiích. 

ZAKÁZÁNO S MOJÍ OCHRANNOU ZNÁMKOU®

To, že budou Andarky někomu tak ležet v jeho mysli, to je pro mě vlastně pochopitelné, protože  kdo s nimi nemá zkušenosti a živí se tím, že pracuje v té nejnižší možné nízko-vibrační práci, a to očerňovat bytosti v bulvárních článcích- nemůže napsat nic jiného s touto nízko-vibrační energií, ve které žije. Dušičky které spí, nevěří v něco na co se nedá sáhnout nebo vidět očima. Pro takové bytosti malá rada- meditujte, napojujte se do svého nitra- probouzejte se a posunujte se do nejvyšší možné vibrace, kterou je LÁSKA. 

♥Vy sami jste láskou, jen o tom ještě nevíte.♥ 

Určitě bych zde ten mediální článek chtěla trošku rozebrat. Článek je záměrně udělán lživě, protože tu zde i na facebooku mám o Andarkách velmi mnoho článku, kde o nich píši , kdo jsou. To, že někdo žije jen v materiálním světě a nechápe duchovní mystické zážitky, prožitky, zkušenosti, celkově duchovní sféru, za to přece nikdo nemůže. 

Vždy dávám příklad : U lapače snů vám taky nikdo nezaručí, že vás zbaví nočních můr. I když i to je jeho funkce.

Prosím, najděte si na zahraničních stránkách informace o Andarkách, kde jsou známé jakou dlouhou dobu a taky na Slovensku a Česku, akorát v tajných skupinách. 

♥V zahraničí jsou tyto nejmilovanější lásky velmi známé a je velmi mnoho informací i na zahraničních webech.♥ 

NIKDO -NIKOHO- NENUTÍ SI ANDARKU DUŠIČKY KUPOVAT.MÁM V PŘIPLÉM PŘÍSPĚVKU NA FACEBOOKU JASNĚ PSÁNO, ŽE NEZARUČUJI JEJICH ÚČINKY A KDO JE NECÍTÍ, AŤ SI JE NEKUPUJE. VÝSLOVENĚ TOTO ŘÍKÁM I KAŽDÉMU, KDO MI NAPÍŠE. 

♥MUSÍTE JE CÍTÍT PŘES SRDÍČKO- JINAK S VÁMI NEBUDOU PRACOVAT A NEJSTE NA NĚ PŘIPRAVENI.♥

Dále to, že psali o fyzickém vozidle, děkuji, to mě rozesmálo, ale vážně a upřímně. Prosím, světelné vozítko není FIAT ani Škoda, ale MER-KA-BA, ale to jistě autor článku ve své energii nemůže vědět .O změnách DNA- vzestupu do 5 .dimenze , se píše dnes všude na různých portálech , kde o tom mluví statisíce lidiček po celém světě. Chcete-li vědět více, doporučuji sledovat stránku :, Cesty k Sobě, Příznaky transformace a mnoho dalšího. Pokud tedy nejste ve stádiu duchovních prožitků, kdo si dokáže info zjistit nahoře sám, pak tyto portály nepotřebujete sledovat a vše si ověříte ve svém nitru.

NA MÉM FB MÁTE RECENZE OD LIDIČEK, KTERÉ MAJÍ S ANDARKY ÚŽASNÉ ZKUŠENOSTI. 

To, co si tam autorka dovolila napsat, žádné zkušenosti- žádné vrácení peněž, je opět lživá informace. Nemám ani 1 osobu, která by si stěžovala , že chce vrátit peníze za Andarku, že ji má doma- že nefunguje. 

VŠICHNI JE MILUJÍ- PEČUJÍ O NĚ A JSOU S NIMI ŠŤASTNÍ. Tady na vlastní kůži pociťuji zlo bulváru, který nemá páru ani o tom , že je jiná realita než hmota a živý se touto šílenou prací- což samozřejmě každé probuzené dušičce dojde, když někdo může tuto práci dělat, že jeho duše spí a nemůže mít v této nízké energii ani páru o duchovním světe. 

ANDARKY JSOU PRO MĚ MILÁČKOVÉ- MILUJI KAŽDOU 1 Z NICH NA TÉTO PLANETĚ.

NIKOHO NEPODVÁDÍM, NIKOMU NELŽU, TOTO JSOU MOJE ZKUŠENOSTI A VŠEOBECNĚ DOSTUPNÉ INFORMACE. 

Nedělám nic špatného. Jako například i to, že vytvářím i svoje energetické obrazy, které vysílají velmi velké duchovní energie, prožitky , vibrace a mnohé další a to taky budou napadat? No dušičky řekněte, je to úsměvné. :) 

♥Bulvár - temnota - zkouška♥ 

Je mi jasné, že toto co se děje, je hra temné strany, protože když se takové nádherné bytosti budou dostávat a pomáhat duším světla v probuzení , tak to tady temnota jako třeba bulvár- nemůže vydržet.

NA FB ZDI MÁM VOLNÉ ANDARKY, KDO BUDE MÍT ZÁJEM, NAPIŠTE MI SVĚTÝLKA PROSÍM DO ZPRÁVY A ZDŮRAZŇUJI, ZE ANDARKY JSOU DUCHOVNÍ POMOCNÍCI. NIKOHO NEKLAMU, NIKOMU NIC NEZARUČUJI A NESLIBUJI.

ANDARKY jsou mým duševním vlastnictvím, které nemá právo nikdo napadat! 

A  rozhodně ne bulvár, aby si trhl zisky na lžích o mé stránce .

♥ANDARKY JSOU NAŽIVU, ANDARKY JSOU BYTOSTI LÁSKY A TÉ NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ VIBRACE NA TÉTO PLANETĚ♥