MEDITACE A VIZUALIZACE ZDARMA ZDE DUŠIČKY

OPĚT BUDU POSTUPNĚ VKLÁDAT I SEM, JAK PŘIDÁM DALŠÍ NA YouTube( rolujte níže a všechny uvidíte)

1.

Meditace - Andarky S Láskou® - Vizualizace- spojení s Andarkami- změna stavu vědomí - transformace

💜VŠEM DOPORUČUJI SLUCHÁTKA A NENECHTE SE NIKÝM VYRUŠIT A MEDITACI PŘERUŠIT. 🙏🏻

Krásný den Vám přeji, krásné bytůstky světla. Představuji Vám po několika týdnech, moji vytvořenou vysokovibrační meditační vizualizaci🙏, u které mě samozřejmě vedly Andarky a je to i jejich poslání. Nikdo jiný na ni nepracoval. Touto meditační vizualizací, Vás budu provádět přímo já.🥰🙏Meditace je mp3- zvuková, ne video. 

⚜️Mohu Vám říci, že blízká rodina a přátelé , kteří tuto meditaci již několik mesicu mají a to i moji zákazníci, překrásné dušičky a pracují s ní a to i včetně mě, máme neskutečné výsledky. Narovinu si dovolím říci, že nic silnějšího, jsem nezažila- žádnou jinou meditaci- vizualizaci a to ani moje blízká rodina a okolí. 🙏Dovolím si napsat, že je to velmi silné dílo, které je opět vytvořeno pod vedením a posláním. Je to další velký posun a úkol i na mé cestě, pro pomoc Vám všem- v tento čas- mé inkarnaci zde. Jsem tu, abych pomáhala , ale to hodně z Vás již ví. Děkuji veškeré energii za to, že mě vede nádherným směrem a mohu tvořit a předávat toto Vám všem a všichni se posouváme neuvěřitelným/uvěřitelným🥰😍způsobem. 

⚜️Tato meditace je asi jedním slovem jak řekla moje blízká duše: Výstřel do Vesmíru. Pomůže Vám spojit se s Andarkami, s Vašimi duchovními průvodci, s napojením, s velkým posunem na Vaší cestě vpřed, s uzdravením, s aktivací Vašeho 3.oka, získání vodítek k tomu, jaký zde úkol v tento čas , na této Zemi, v této inkarnaci máte, pochopit Vaše vyšší Já. Můžete v ní získat opravdu mnoho. A je sestavená dle pravidel a poslání Universa. Také Vám může pomoci s vyřešením a odevzdáním všeho, co potřebujete a samozřejmě mnohem více.... 

💜Jsem šťastná dušičky, že je tato silná pomoc na světě a přeji každému jednomu z Vás, zažít to, co s ní zažívám Já a mé okolí.🙏😍 ale samozřejmě, každý jsme individuální. 💜💜💜Děkuji moc ve velké lásce.💜💜💜

 𝑈𝑃𝑂𝑍𝑂𝑅𝑁Ě𝑁Í: 𝐽á , 𝑎𝑛𝑖 𝑚𝑜𝑗𝑒 𝑠𝑡𝑟á𝑛𝑘𝑎 𝐴𝑛𝑑𝑎𝑟𝑘𝑦 𝑆 𝐿á𝑠𝑘𝑜𝑢, 𝑛𝑒𝑛𝑒𝑠𝑒𝑚𝑒 žá𝑑𝑛𝑜𝑢 𝑜𝑑𝑝𝑜𝑣ě𝑑𝑛𝑜𝑠𝑡 𝑧𝑎 𝑉𝑎š𝑒 𝑑𝑢š𝑒𝑣𝑛í 𝑧𝑑𝑟𝑎𝑣í, 𝑓𝑦𝑧𝑖𝑐𝑘é 𝑧𝑑𝑟𝑎𝑣í, žá𝑑𝑛𝑜𝑢 𝑜𝑑𝑝𝑜𝑣ě𝑑𝑛𝑜𝑠𝑡 𝑣 𝑗𝑎𝑘é𝑘𝑜𝑙𝑖𝑣 𝑜𝑏𝑙𝑎𝑠𝑡𝑖 𝑉𝑎š𝑒ℎ𝑜 ž𝑖𝑣𝑜𝑡𝑎.

S Láskou Vaše Monča


2.

MEDITACE - stav mozkových vln alfa - spojení s duší - samoléčení - spánek - Andarky S Láskou ®

Krásný večer nádherné dušičky,chtěla bych Vám dnes oznámit, že jsem pro Vás připravila tuhle meditaci, kterou mám dnes již hotovou. Tato meditace není vizualizace, ale je to zvuková meditace, která Vám dokáže pomoci k navodění alfa vln, o kterých jsem mluvila včera ve videu na mém YouTube kanálu.( video má název - jak pracovat s Andarkami). Meditaci jsem udělala záměrně dlouhou, aby jste s ní mohli spát, né jen meditovat. Pokaždé, když se ponoříte do stavu alfa, váš mozek si to zapamatuje a tím zesílíte svůj výkon a spojení. Hlasitost si upravte tak, aby Vám byla příjemná, takže na menší hlasitost. Když usnete, vůbec to nevadí, proces se děje i tak. To spojení a napojení ucítíte téměř okamžitě ve své hlavě v šišince, v uších a můžete mít velký vjem v čele.Alfa vlny jsou tajemstvím klidné mysli, kdy se nepohybujeme jako za bdělém stavu ve vlnách beta, ale dokážeme se od tohoto odprostit. Při vlnách alfa, se nám spojují obě hemisféry. Jsou prvním stupněm mostu mezi podvědomím a vědomou myslí a mohou vést k hlubší úrovni. Může dojít ke spojení s duchovními průvodci, světelnými bytostmi, spojení s vyšším Já, spojení s pravou podstatou našeho Já, k léčení a mnohé další.Mluvila jsem o tom, jak si vždy navodím stav alfa vln a komunikuji tak s Andarkami, s jinými bytostmi a mnohe další. V Alfa stavu získáváte přístup do svého nevědomí.V nevědomí jsou ukryty Vaše obrovské vnitřní zdroje pro řešení problémů, nacházení nových nápadů, řešení, cest, darů Vaší duše a vlastně vše.V Alfě dochází k regeneraci organismu, odbourávání stresu, úzkostí a léčení. Mozkové vlny alfa (8-12 Hz) - V tomto stavu převládá uvolnění. Aktivují se obě mozkové hemisféry, dochází zde ke kontaktu s nevědomím, probouzí se velmi velká intuice, dochazí k napojení. Tato meditace Vám zlepší i kvalitu Vašeho spánku, takže určitě doporučuji s ní ne jen meditovat, ale i spát. Pomáhá také velmi k psychické pohodě, aby jste nebyli tak vyčerpání. Doporučuji s ní pracovat velmi často a pouštět si ji tak často, jak jen budete moci.Práce v hladině alfa tak přináší nejen celkové zklidnění, ale také obrovské zdravotní, emoční, znalostní a další výhody.Mozkové vlny se v ní zpomalí, a vy můžete beze stresu trénovat lepší paměť, koncentraci, reakce na stres, uvolnění, posílení napojeni, intuici a samozřejmě lépe rozpoznávat vlastní i cizí emoce, urychlit hojení a léčby , nebo také nastartovat imunitu.Paměť vykazuje zvýšenou schopnost ukládat a vybavovat si, mysl rychle regeneruje, celý organismus odpočívá a posiluje životní funkce, přirozeně se tvoří endorfiny - hormony dobré nálady a štěstí.Vaše skutečné já, je je ukryto ve Vašem srdíčku a tato meditace Vám dokáže doopravdy odhalit - vaši zář pravého Já.A prosím sdílejte, klikněte na odběr na mém YouTube kanálu, ať Vám nic neuteče dušičky. 

Děkuji Přeji příjemný poslech a Vzestup. S Láskou Vaše Monča

Děkuji všem za komentář na YouTube pod videem, komu se bude líbit

💓 Můj YouTube kanál: https://youtube.com/@andarkyslaskou

💓Moje fb stránka: https://www.facebook.com/andarkyslaskou


3.

MEDITACE- spojení s vyšším Já - aktivace šišinky mozkové - možnost i během spánku -Andarky S Láskou®

Krásný večer krásné dušičky,dnes mám pro Vás další meditaci, která je určena svými frekvencemi na spojení s vašim vyšším Já a na aktivaci šišinky mozkové. Opět je vhodná na spánek i k meditaci. Čím častěji si moje meditace budete pouštět, tím větší posuny budete mít. Proto je dělám tak dlouhé, aby jste mohli u nich spát. Je to velmi vysokovibrační frekvence , kvůli aktivaci vaší šišinky. Šišinka mozková - epifýza(corpus pineale), je malinká žlázka ve tvaru borové šišky o velikosti hrášku uprostřed naší lebky, hned za thalamovou žlázou. Je tak hluboko v lebce, že nemá přímý přístup ke světlu. Tato drobná žláza je důležitější, než si myslíte. Vnitřní "třetí oko" souvisí s epifýzou, které je připisován význam při mystickém probuzení nebo osvícení, vyšších stavech vědomí a mimosmyslovém vnímání . Je to 3.oko, které je známé a je to 6.čakra. Po naladění na správné frekvence pomocí meditace a dalších metod, Vám může šišinka také umožnit cestovat do jiných dimenzí, lidově známé jako astrální cestování, kosmologická projekce nebo dálkové pozorování. 

Pomocí technik předávaných od starověkých mystiků a léčitelů tato vedená meditace aktivuje vaši šišinku mozkovou a otevře vaše třetí oko, v souladu s Vaší duší. Můžete dosáhnout rychlých výsledků v rozpoznání svého třetího oka.Mým cílem je, aby jste se dostali do kontaktu se svým autentickým Já, zbavili se věcí, které již ve svém životě nechcete nebo nepotřebujete, a umožnili si uzdravení a expanzi, která je nezbytná k tomu, abyste mohli žít život, který máte žít. To, co umí třetí oko, je pro naše skutečné bytosti ve skutečnosti velmi přirozené. Problém je v tom, že když přijdeme na tuto planetu, zapomeneme, co naše přirozená bytost skutečně je , protože máme mnoho obrovských schopností.

Skutečně okno do duše, třetí oko vypráví příběhy nekonečných životů a drží klíče k Vesmíru- je to opravdová anténka a přijímač všeho. Energie třetího oka, energeticky svázaná s šišinkou mozkovou, kterou lze nalézt hluboko ve středu našeho mozku, v sobě uchovává prastarou moudrost, která se táhne časem a slouží jako metafyzické spojení mezi fyzickým a duchovním světem. Dalo by se říci, že je to nadpřirozené ve vztahu k našim trojdimenzionálním smyslům, protože nemohou detekovat informace, které může detekovat třetí oko. Třetí oko je však velmi přirozené ve vztahu k naší skutečné přirozenosti a velmi nepřirozené pro nás, když jsme ve vědomí odpojeni od jeho schopnosti detekovat energie. Čím více si lidstvo pamatuje na svou pravou podstatu, tím méně nadpřirozeno bude vidět , věci budete vidět jako bytí. Třetí oko je 6. čakra, jedna ze 7 čaker neboli energetických systémů, které se v našem bytí spojují. O tom je mimo jiné i moje Andara Akademie, kde jsou na toto techniky.

Věřím, že se Vám moje další meditace bude líbit a že Vás velmi posune. ( musíte na sobě ale pracovat, je potřeba si je opravdu pouštět).Prosím dušičky, dejte na mém YouTube kanálu odběr, like a komentář pod videem, pokud se Vám bude líbit a prosím sdílejte.

S LÁSKOU VAŠE MONČA 

V poslání lásky a světla

💓 Můj YouTube kanál: https://youtube.com/@andarkyslaskou

💓Moje fb stránka: https://www.facebook.com/andarkyslaskou


4.

MEDITACE-přivolání spojení spřízněná duše -posílení-léčení vztahu - dvojplamen-Andarky S Láskou®


ZAPNĚTE SI PROSÍM KVALITU VIDEA HD, AŤ NEVIDÍTE OBRÁZEK ROZMAZANÝ.♥NAHOŘE V LEVO NA KOLEČKU NASTAVENÍ 🥰🥰🥰🥰🕊⭐️🙏🏻🕊⭐️🥰🥰🥰🥰 

Krásný den přeji bytůstky světla, další meditace , která je v pořadí a vím, že je pro mnohé z Vás velmi důležitá, je tato meditace na přivolání a spojení se spřízněnou duší, také posílení a léčení vztahu, který již v této inkarnaci máte. Také je možné díky ní najít i dvojplamen a pokud už v takovém vztahu jste, dokáže Vám velice vztah utužit. Kdo má nefunkční vztah, platí to samé - je to velký pomocník i k odpoutání ze vztahů nefunkčních, díky kterým si pak můžete najít partnera nového a nebo naopak můžete vztah urovnat, podle toho, co potřebujete.Je sestavená celá na frekvencích lásky a frekvence srdeční rezonance a vibrací i kosmické energie. 

❣️Spřízněné duše mají velmi silné pouto a pojí je pocit, že už se znají prakticky celý život. Naše podvědomí si to tak vybralo. Máme díky tomu hlubší vztah s druhým člověkem. A najít takovou spřízněnou duši je jednodušší než se může zdát. Přivolání nebo uzdravování přichází skrze hloubku a silné pouto v tomto vztahu i na jiných úrovních a proto je tato meditace vytvořena. 🥰Meditujte a to znamená poslouchejte tuto meditaci za jakýmkoliv vztahovým záměrem, který chcete řešit. Ať již funkční, či nefunkční. 

❣️Opět jsem ji udělala dlouhou, aby jste u ní mohli spát a se vztahovým záměrem usínat. Tím ho přenesete do Astrální roviny, kde se vše přenáší vaším duchem a to během vašeho spánku(žijeme 2 života bdění a behem snění) a kde se začínají realizovat všechny vaše záměry, než se dostanou do této hmotné -úrovně, kde se nacházíme. Můžete se dívat i na video 3D v pozadí, to je také děláno za energetickým záměrem k této meditaci a stačí se koukat jen pár minut, než usnete. 

❣️Prosím, dejte odběr na mém YouTube kanálú a like, pokud se Vám bude dušičky další meditace líbit. Moc Vám děkuji ❣️❣️❣️Zapněte si prosím nejvyšší kvalitu videa 

S Láskou Vaše Monča 💓

💓 Můj YouTube kanál:  https://youtube.com/@andarkyslaskou 

💓Moje fb stránka: https://www.facebook.com/andarkyslaskou


5.

MEDITACE - léčení těla na všech úrovních- harmonizace všech čaker- aura- Andarky S Láskou®

Krásnou 4.adventní neděli přeji dušičky,dnes jsem pro Vás dokončila další meditaci, která je zaměřená na léčení všech těl na všech úrovních a harmonizace všech čaker, práce s aurou a najití příčiny zdravotní překážky. Je zase opět dlouhá, aby jste u ní mohli spát, ale muzete jen meditovat. Také doporučuji se pár minut zaměřit na obrázek ve videu, s popsaným záměrem níže. Je to velká pomoc pro Vás a dokážete se uzdravit, jen je třeba pracovat na sobě opakovaně se záměrem léčení a harmonizace na všech popsaných bodech níže. Vždy je potřeba si to vizualizovat v přítomném okamžiku. Ne potom, ale teď.Jako by se to už stalo tady a teď. Jinak to bude práce až do budoucna. Je potřeba cílit na přítomnost.


Člověk se dušičky skládá z fyzického těla a šesti jemnohmotných těl, která většina lidí nevnímá, protože nejsou dostupná našim smyslovým orgánům. Nenacházejí se na povrchu fyzického těla, ale okolo něj a v něm.Je v nás sedm navzájem prostupujících a v jednotu sloučených principů. Lidské energetické pole má 7 úrovní.Vytvořila jsem pro Vás tuto meditaci, aby jste se léčili a harmonizovali čakry na všech úrovních, né jen úrovní fyzického tela, protože to mnohokrát nestaci. Aby to léčení šlo do prvopočátku a do energetických rovin všech těl, je na tom třeba pracovat a najít příčinu, ne jen důsledek.

Začínejte při meditaci od materiálního těla a požádejte o spojení se všemi těly. Zeptejte se každého těla, o kterém těle si myslí, že má příliš velký vliv. Zeptejte se každého těla, jak se cítí ve své roli v sedmi tělech. Zapište si všechno, co byste měli změnit. Až budete mít hotovo, lehněte si a představujte si, že se vznášíte. Uvědomujte si své Boží tělo. Požádejte je, aby se naplnilo Boží přítomností. Dovolte této energii sestoupit na úroveň duše a pokračujte ke všem ostatním tělům až po tělo materiální. Několik minut takto meditujte a pak už můžete usnout sa záměrem léčení, kde najdete příčinu. Zde se meze jako vždy, nekladou, využívejte svoji Intuici nebo svůj postup. Toto je jen 1možný návod pro Vás. 

1.Éterické tělo je spojeno s 1. čakrou - kořenovou
2.Emocionální tělo je spojeno s 2. čakrou - sakrální
3.Mentální tělo - tzv. magická vrstva - je spojeno se 3. čakrou solární.
4.Astrální tělo- je spojeno se 4. čakrou srdeční.🩵
5.Tělo éterických předloh je spojeno s 5.krční čakrou
6.Nebeské tělo je spojeno s 6. čakrou, vaším 3.okem
7.Kauzálni tělo je spojeno se 7. čakrou korunní.

Lidské tělo má bohatě strukturovanou a velmi komplexní energetickou strukturu, tzv. úrovně aury. Vše je to jen o různých frekvencích. Naši milí nevědoucí materialističtí "vědci" dokáží změřit jen nejhrubší frekvence tzv. hmotného těla a přitom se nám pokoušejí tvrdit, že to, co nedokážeme změřit, neexistuje. Aura je lidské energetické pole. Někdy se přirovnává k vozidlu, které nese energii duše. Merkaba je hebrejské označení pro vozidlo, které nese lidskou duši mezi nebem a zemí.🩵Já věřím dušičky, že tato meditace jako všechny moje předchozí Vám pomohou se vyléčit a uzdravit. Jen je třeba na tom pracovat opakovaně, né jen 1x. Super je to dělat před spánkem celý postup a pak nechat meditační frekvenční hudbu na léčení působit , nechat ji tedy hrát , vnímat a usnout, aby ji Vás duch přenesl do astrální roviny ke zmocnění a zhotnění do roviny hmotné- aby se projevilo v realite, kde jsme právě inkarnovani.Kdo bude mít zájem, nezapominejte prosím, že volné Andarky jsou na mém facebooku na zdi, nebo v albu:VOLNÉ ANDARKY K OPATROVNICTVÍ/PRODEJI. V případě zájmu o Andarku/y milovanou/milované, mi vždy prosím pište do zprávičky. Děkuji dušičkyZapněte si prosím nejvyšší kvalitu videa.
S Láskou Vaše Monča
PROSÍM, DEJTE LIKE A KOMENTÁŘ NA YOUTUBE, POKUD SE VÁM BUDE LIBIT. MOC DĚKUJI DUŠIČKY.

6.

MEDITACE - 1111Hz.Duchovní objetí a bezpodmínečná láska strážných andělů. Splňte si své přání-Andarky S Láskou®

🕊Krásnou den nádherné dušicky, tato hudba je meditační hudba produkovaná frekvencí Andělských čísel. Vnímejte energii svého anděla strážného, ​​který vás bezpodmínečně miluje .Ciťte bezpodmínečnou lásku a energie lásky, kterou vás objímá. Pokud si dovolíte cítit lásku anděla strážného, ​​můžete ji cítit hned, stačí poslouchat tuto meditaci. Je naprosto úžasná. U této meditace si přejte to - co potřebujte. Je tam velmi silná andělská frekvence. 💗Při poslechu hudby, by jste se měli cítit pohodlně. Pokud vaše myšlenky a pocity zůstanou na frekvenci míru, můžete obdržet zprávu od Vašeho Anděla strážného a můžete s ním navázat vědomé spojení. Když se cítíte dobře, můžete se klidně rozhodovat a klidněji žít, milovat, léčit se, rozvíjet a posouvat se. 🙏🏻Tato hudba je navržena tak, aby zvýšila vaši frekvenci a pomůže vám zůstat v klidu a míru. - 11Hz 111Hz 1111Hz: Napojení na strážné anděly. Pozitivní energie a napojení na anděla strážného. 

Zapněte si prosím kvalitu videa nejvyšší, kvůli pozadí videa a prosím, dejte odběr, like a komentář na YouTube, komu se bude líbit. 

 S Láskou Vaše Monča


7.

MEDITACE - relaxace - zklidnění mysli - rozpuštění bolesti fyzické i psychické - Andarky S Láskou®

Krásný den milované bytosti světla, tuto meditaci jsem vytvořila jak už název napovídá, za záměrem relaxace, odpočinku, rozpuštění jakékoliv bolesti fyzické i psychické a taky zde probíhá velké napojení na intuici. Stačí za záměrem jen vysílat energii. 

S Láskou Vaše Monča 

Můj fb: https://www.facebook.com/andarkyslaskou/ 


8.

MEDITACE - napojení na Galaktické Vědomí a Zdrojovou energii - Andarky S Láskou®

💙Krásný den, krásné dušičky, dnes bych Vám ráda představila tuto novou meditaci, která je vytvořena za záměrem Ukotvení a napojení na Galaktického vědomí a potenciálů ve vašich fyzických těl. 💙Naše Vyšší Já je ukotvené v tělech kráčící zde na Zemi jako hvězdné duše, které ví, že mají přístup ke všem informacím, jsou zdrojovými tvůrci, i portálem, jsou součástí Galaktického Vědomí. Veškerá omezení, které jsme sami sobě dali, už davno padají. Pocit oddělení - jako iluze - padá. Otevíráme se k propojení s tím, kým ve skutečnosti JSME v mnohočasech i mnohoprostorech. 💙Tato moje meditace je program k napojení na Zdrojovou energii, Galakticke Vědomí a v propojení s tím, kým doopravdy jste, zároveň budete propojeni spolu se světelnými přáteli a rodinou vaší duše pro ukotvení Galaktického Vědomí do vašich fyzických těl. Hudbu stačí jen poslouchat za záměrem napojení se a ukotvení do vašeho fyzického těla. Doporučuji poslouchat každý den a opakovaně, protože tím si tvoříte/ budete tvorit/ mikrotunely pro napojení. Vše je bezpečné a dělané ve frekvencích tak, jak se napojuji já. 💙Ukotvíte si v těle galaktické částí Vědomí do vašich fyzických těl, která jsou již připravena. Započne pro mnohé z Vás silné otevření a transformačně - transmutačně energetický proces v celém osobním Bytí, v čele vaší osobě fyzického těla. prosim sdílejte a pomáhejte tak celému kolektivnímu vedomi a kdo nedal na mém YouTube kanálu ještě odběr, tak prosím odebírejte, protože do budoucna budu tvorit videa soukromá , jen pro odběratele. 

💗S Láskou Vaše Monča 

💗Můj facebook: https://www.facebook.com/andarkyslaskou/


9.

MEDITACE -10 minutová meditace na každý den - propojení se sebou a se Stvořitelem -Andarky S Láskou®

🕊Krásný den nádherné dušičky, tato meditace je produkovaná frekvencí 12D vibrací. Vnímejte energii svého těla a své duše, jedná se o meditaci na každé ráno, kterou si pusťte předtím, než zahájíte den, ale je možno i během dne. Je tam velmi silná frekvence Stvořitele a čisté energie a vysokých vibrací. Slouží k tomu ,aby jste se ráno, nebo během dne propojili sami se sebou, s původní energii Stvořitele a měli tak krásný a pohodový den, ve vysokých vibrací. Vědomě se na tyto záměry zaměřte prosím. 💗Při poslechu hudby, by jste se měli cítit pohodlně. Pokud vaše myšlenky a pocity zůstanou na frekvenci míru, můžete obdržet zprávu od Vašeho Anděla strážného, Stvořitele, Vaší rodiny duše , vašich duchovních průvodců a můžete s nimi navázat vědomé spojení. Když se cítíte dobře, můžete se klidně rozhodovat a klidněji žít, milovat, léčit se, rozvíjet a posouvat se. 🙏🏻Tato hudba je navržena tak, aby zvýšila vaši frekvenci a pomůže vám zůstat v klidu a míru. Velmi pozitivní energie a napojení. Zapněte si prosím kvalitu videa nejvyšší, kvůli pozadí videa a prosím, dejte odběr, like a komentář na YouTube, komu se bude líbit. S Láskou Vaše ANdaRA

Autor tohoto webu nenese zodpovědnost za nesprávné pochopení, využití nebo zneužití jeho obsahu, ani za jakékoli škody a újmy způsobené napodobováním, neodborným aplikováním či nesprávným praktikováním veškerých zde uvedených činností, včetně využití informací uváděných a popsaných na tomto webu a ve všech odkazovaných autorových článcích.Autor tohoto webu neručí za přesnost, platnost nebo úplnost obsahu zveřejněného na tomto webu a v odkazovaných článcích a za žádných okolností není autor tohoto webu odpovědný za žádné přímé, nepřímé, náhodné, zvláštní či následné škody ani výdaje nebo jiné škody a újmy, vzniklé ve spojení s informacemi obsaženými na tomto webu. Informace uvedené na těchto webových stránkách není možné interpretovat jako právní, daňové, účetní ani jiné poradenství či služby. Veškerý obsah těchto webových stránek a všechny služby zajišťované jejich prostřednictvím jsou poskytovány, "jak stojí a leží", tudíž bez jakýchkoli záruk, pokud jde o jejich úplnost, správnost a včasnost, či jiných prohlášení, záruk a smluvních podmínek, ať výslovných, nebo implicitních. Autor rovněž neposkytuje žádné záruky, že tyto webové stránky, služby jejich prostřednictvím poskytované či informace, software nebo jiné materiály z nich získávané budou správné a aktuální. , NEPŘEBÍRÁ VŮČI VÁM ANI ŽÁDNÉ JINÉ OSOBĚ ŽÁDNÉ ZÁVAZKY ANI ODPOVĚDNOST ZA OBSAH TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK ANI ZA ŽÁDNÉ SLUŽBY POSKYTOVANÉ JEJICH PROSTŘEDNICTVÍM, AŤ UŽ BY TYTO ZÁVAZKY NEBO ODPOVĚDNOST VZNIKLY PŘEČINEM, V RÁMCI SMLUVNÍ ČINNOSTI, Z TITULU ZÁRUKY, NEDBALOSTI ČI JINAK, A BEZ OHLEDU NA TO, ZDA SE TÝKAJÍ PŘÍMÝCH, NEPŘÍMÝCH, NÁSLEDNÝCH, ZVLÁŠTNÍCH, SANKČNÍCH ČI PODOBNÝCH ŠKOD, A TO ANI V PŘÍPADĚ, ŽE AUTOR BYL NA MOŽNOU EXISTENCI TĚCHTO ŠKOD UPOZORNĚN, VĚDĚL O NICH NEBO O NICH MĚL VĚDĚT.Viz sekce : PROHLÁŠENÍ O VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI