💚LÉČIVÉ FREKVENCE💚

Ahoj milované dušičky, tak už mám hotovo a sdílím s Vámi tedy Léčivé frekvence. Fotky po sobě následují, takže začínáme od strany číslo 1 a končí stranou číslo 11, každou fotku máte popsanou názvem, aby jste na sebe navázali a vše mělo krásný přehled.Na straně číslo 11, máte napsané všechny informace. V klidu si vždy vše projděte a dejte mi prosím vědět, když budete mít zájem. Nemoci jsem nevypisovala, protože by těch stran bylo asi 1000 a tak kdyztak písnete prosím zprávu a něco vymyslíme. 

Cena 1 programu je 500kč/22e

Cena za 1 kartičku nebo 1 čip je 200kc/8,7e +doprava 109kc/9e na Slovensko.

Lze nahrát i do Andarky, když si nějakou vyberete a nemusíte si platit kartičku.Založila jsem i album NA FACEBOOKU s nazvem: LÉČIVÉ FREKVENCE, KDE UŽ PŘIDÁVÁM VAŠE ZKUŠENOSTI A RECENZE.


Frekvence jsou rozděleny následovně:

ORGÁNY A REGENERACE str. 1 až 4

DETOXIKACE A HARMONIZACE str.5 až 7

FREKVENCE SPOJENÉ S DUCHOVNIM ROZVOJEM str.8 a 9

STABILIZAČNÍ KOMPLEXY str.10

IMUNITNÍ SYSTÉM + všeobecne info str.11

Podotýkám, že nejsem žádný lékař, ani vyškolený pracovník, jsem samouk a nabízím pouze to, co pomohlo mě.Opět i zde musím sdílet, že nemohu nic garantovat, slíbit či něco dokazovat, protože jsou to frekvenční duchovní záležitosti, které se nedají ve hmotě prokázat, ale muj nazor je jasný - tohle je za mě za laika a dle vlastnich zkušenosti, leceni nove doby- nového věku. 


A kdo neví o čem zde píšu, tak asi proto, že jste neviděli moje YouTube videa. Mrkněte na mé YouTube videa , kde vše vysvětluji: 


Fotky se nesmí stahovat, jsou určeny pouze k nahlédnutí POD AUTORSKÝMI PRÁVY. Tak jo dušičky, moc vám ze srdce děkuji za váš čas a zájem a kdyztak písnete prosím do zprávy na facebooku. Příspěvek připnu nahoru na stránku na fb do sekce : doporučené, at se Vam dobře hledá a taky tyto léčivé frekvence najdete ve  vypsaném novém albu na facebooku

.S Láskou a vstříc novému věku ANdaRA-ARCTURIAN-OHORAI