Cena celé mé online ANDARA ACADEMY: je 4.444kč/186e 

🌟

ANDARA ACADEMY

AKADEMIE NAVÝŠENÍ TVÉHO VĚDOMÍ 

 ARA-DNA 

7 stupňů ANDARA ACADEMY 

 Andarky S Láskou®


KRÁSNÝ PODVEČER PŘEJI VŠEM, NÁDHERNÝM BYTOSTEM SVĚTLA.

Já ani nevím, kde přesně mám začít, abych Vám dostala do slov a do písmen, jak důležitý tento projekt pro mě a pro Vás je( nebo může být), aby jste vše správně pochopili, co jsem takovou dobu tvořila a co Vám zde vše předávám.

Tento text píši již 23.10.2022 - 2 dny předem, abych měla prostor a čas na vysvětlení a dostání co nejvíce pochopení do psané formy. S velkou vděčnosti, láskou a v poslání lásky a světla pro pomoc lidstvu, Vám představuji Moji ANDARA ACADEMY. Jedná se o moji on-line Akademii, tedy online výuku, která bude dostupná všem, kteří budou mít o ni zájem na mém webu zde v sekci : ANDARA ACADEMY- PŘIHLÁŠENÍ, která je složená ze 7. Stupňů.

Délka celé mé Akademie se může protáhnout až na rok Vaší práce. Když budete postupovat cca každý druhý den, je na cca půl roku, ale zároveň tyto techniky budete využívat celý Váš život, stejně jako já, takže si pořizujete pomoc pro celý Váš život.

Moje Akademie není jen informace, ale program transformace a Já se s Vámi zapojuji do tohoto procesu a pomoci.

Dala jsem všechny moje zkušenosti a prastaré techniky do mé Akademie, které mě neuvěřitelným způsobem na duchovní cestě posunuli vpřed a díky kterým, jsem otevřela a otvíram stále svoje dary duše, které si sebou přináším. Aktivovala jsem si nimi 3.oko, intuici, otevřela se mi neuvěřitelná cesta k vyšším stupňům Osvícení mé duše a hlavně, mě privedli k velkému Napojení a Probuzení. Díky nim , jsem tam, kde jsem a to i včetně poslání Andarek. Žiji svůj život s pravou podstatou mého bytí. Vzala jsem všechy zkušenosti a prastaré techniky, které jsem sestavila do 7.stupňů , po kterých budete kráčet a které Vám změní život a Váš duchovní rozvoj, stejně jako mně. Všechny stupně jsou velmi obsáhlé, velmi a maximálně vysvětlené do co nejmenšího detailu tak, jak jsem je praktikovala Já.( ne jen já, ale i má rodina a mojí duchovní přátelé).Je to velmi pochopitelná , ale velmi silná Akademie, zároveň ale velmi dobře zvládnutelná a velmi přínosná. Pomůže Vám probudit plný potenciál Vaší duše, vašeho Třetího oka a celkově otevřít před vámi Vaší cestu k Vašemu Osvícení.

Cesta do úrovní lidského vědomí přes mých sedm stupňů ANDARA ACADEMY je tak velmi silná, že bylo moje poslání tohle celé vytvořit. Program celé Akademie je v sedmi stupních. Cílem mé práce je otevřít Váš plný potenciál jako lidské bytosti, znovu propojit Vaši bytostnou podstatu a uplatnit Vaše vnitřní objevy v životě. STUPNĚ jsou samy o sobě kompletní a lze je později uplatňovat jednotlivě. Takže jak jimi jednou ze začátku projdete a dokončíte celou Akademii, techniky můžete využívat opakovaně a samostatně, jako to dělám já. Při jakémkoli vývoji a růstu můžeme čelit několika výzvám . Tou hlavní je změna. Duchovní růst přináší změnu v našem chování, v našem postoji, v našich myšlenkách a pocitech. To ovlivňuje náš každodenní život. Mnohokrát lidé uvíznou v temných zákoutích nebo jednoduše ztratí orientaci při chůzi po duchovní cestě. To je normální, protože cesta nevede vždy přímo vpřed, protože tam vždy můžou být mnohé zákoutí. V mé 7. Stupňové Akademii postavíte most pro přístup k moudrosti Vesmíru, když se sladíte s božským Zdrojem - energií ve Vás. Vyzkoušíte intuitivní učení, prastaré meditační praktiky a cestičky, abyste mohli komunikovat se svými duchovními pomocníky, rodinou duše a odhalíte pravdu své duše. Uvolníte staré vzorce zvyků, které vás nepodporují a posílíte světlo svého jádra. Vzdáte se a zlehčíte si sevření energií založených na strachu, když se budete otevírát nejvyšší vibraci lásky a umožníte jí, aby ve vás zapouzdřila. Zjistíte, jak získat informace, které potřebujete, s jasností a to přímo z vašeho Centra třetího oka.

Napojíte se na energii myšlení a tvoření záměrně - zaměřeným způsobem, kde vám tento pocit jistoty a vědění zajistí, že dostanete vše, o co žádáte. Srdce funguje z čisté lásky. Když spojíte své vnitřní vědění s tímto zdrojem čisté lásky, začneme žít z tohoto prostoru lásky. Z tohoto vědomí lásky se uzdravíte, naplníte a začnete kráčet po svém záměru a cestě Vaší duše. Naučíte se, kdo jste očima lásky a jaké jsou vaše dary a jak je vyjádřit v tomto světě. Stanete se sami sobě učitelem, když budete postupovat vpřed na své duchovní cestě a budete se učít prostřednictvím svého vlastního vhledu, taková praxe je pro vás nejsilnější. Postavíte také most ke své čakře třetího oka a upevníte spojení, takže se můžete bez váhání naladit na svou vnitřní pravdu, na své pravé Já, plně aktivovat svoji Intuici. Budete cítit své vnitřní oko. Tyto techniky ZAČLENÍTE do své duchovní rutiny - a dovolíte si a svým božským darům, aby se probudily a rostly.Když bych měla popsat moji Akademii jednou větou, byla by to věta: Touto Akademií se otevřete svému nejvyššímu Já a spojíte se se svým plným potenciálem.Jsem hluboce přesvědčena, že schopnosti, které v mé Akademii získáte, daleko převýší finanční investici, kterou do ní vložíte.

Navíc investice, kterou za tento kurz dáte, je opravdu minimální se všemi technikami, které se platí běžně v každém kurzu a to zvlášť. Takže cena je velmi adekvátní. Byť je to mé poslání duše, je nanejvíš důležité, aby každy z Vás do tohoto duchovního posunu vložil vlastní energii, stejně, jako jsem to musela udělat i já. Věci zadarmo nepřinesou skoro nikdy žádaný vysledek. Věcí zadarmo si člověk až tolik nepovažuje jako těch, na které musel v životě vynaložit sve úsilí, čas a energii a i to pro Vás bude hnacím motorem Akademii dokončit. Ale já vím, že až ji začnete praktikovat a bude se Vám měnit život, k cíli mé Akademii dojdete snáze a dokončíte ji jedním "dechem". Ale stejně , touto Akademií jsem Vám ušetřila mnoho nezaplatitelného času, rozvoje i financí, protože kdyby všechny techniky měli být zvlášť, moje Akademie by mohla stát 5x tolik. Proto věřím, že Vám za velmi krátký čas a to už v 1.stupni, přinese velké změny. Tak se stalo i mně a to velmi hluboce.

 Absolvovat moji Akademii můžete vlastním tempem doma a je to tak snadné dušičky. Nebudete mít potíže s hledáním parkování, hlídáním dětí, přeskupováním rozvrhu a další. Není potřeba žádný speciální software ani hardware a váš poradce je v případě dotazů k dispozici zde na messengeru, což jsem Já. Nemusíte nikam dojíždět, nic plánovat, vše se uděje v pohodlí Vašeho domova. Spiritualita slouží k tomu, abychom lépe porozuměli našemu životu (ať už materiálnímu či nemateriálnímu) a našim životním úkolům, a proto snadněji dosáhli svého smyslu života. To znamená, že spiritualita by měla být vždy integrována do našeho každodenního života a do všeho, co děláme. Tímto způsobem se stáváme lepšími v našem osobním životě, v našem profesním životě, v našem rodinném životě a v našem společenském životě. To přináší bod rozvoje uvědomění nebo vyšších úrovní Vědomí , aby naše myšlenky, slova a činy, byly v souladu s naším skutečným smyslem života, naší skutečné pravé podstaty bytí. Když začnete pracovat na vašem třetím oku, pochopíte funkci a sílu centra pro duchovní vhled. Naučíte se, jak vidět za iluze ega a strachu a to v každodenním životě. Proniknete do základní podstaty nejvyšší vibrace, kterou je láska. Budete pracovat i s prastarými technikami, které jsou známé po celém světě velmi dlouhou dobu. Odstraníte všechny bloky nebo překážky, aby jste otevřeli svou jasnozřivost a své třetí oko. Náš mozek vysílá alfa vlny, když je tělo v souladu s přírodou. Když je člověk prostřednictvím svých činů a myšlenek v souladu s přírodou, celá jeho bytost cítí, že je součástí Vesmíru. Kvůli tomu příroda odhaluje určité věci člověku, který zažívá vysokou aktivitu alfa vln. Běžně se tomu říká tak známa Intuice. Zážitek emise gama vln se odehrává v našem jemném těle a pouze tehdy, když zažíváme pravidelné emise alfa vln. Emise gama záření aktivují tuto čakru. Když se aktivuje třetí oko, zažíváme v mysli pocit probuzení, protože dokážeme rozlišit, co je pravda a co je jen iluze. Je mým posláním a vím, jak důležité je naučit tyto techniky co největšímu počtu duší pro Vzestup každého jednoho z Vás, celé naší planety a naší Civilizace. Mým cílem je, aby každý měl příležitost naučit se - zapamatovat - Vzestoupit - a jak dosáhnout Vyššího Vědomí. Schopnost trénovat tyto techniky během relativně krátké doby je velkou výhodou pro většinu z nás, na dosažení ekvivalentních výsledků. A to, co jsem se naučila já a kam až jsem se dostala, to vše jsem do mé ANDARA ACADEMY předala a věřím, že Vám všem pomůžou stejně tak, jako mně. Dnes již vím, jak mi krásně vše Vesmír poslal do cesty, abych si tím prošla a mohla toto vše předávat každému jednomu z Vás.

Cena celé mé online ANDARA ACADEMY: je 4.444kč/186e.

Zaplacením získáváte navždy přístup do této on-line sekce k těmto technikám a taky získáváte přístupy do uzavřené a soukromé skupiny na facebooku, kde si budeme předávat zážitky a sdílet je všichni společně, tam Vám poté zašlu zlatíčka odkaz.( samozřejmě v případě neporušení pravidel, které jsou uvnitř mé Akademie vysvětleny).

Velmi doporučuji, aby jste se k mé Akademii přihlašovali přes počítač a viděli tak veškerý obsah v pozadí pod textem. Na mobilním zařízení se to neukazuje úplné. Není to nutností, ale je to lepší.

 Kdo budete mít dušičky zájem, vždy mi napište prosím do zprávy na messenger na facebooku.

https://www.facebook.com/andarkyslaskou

Po zaplacení a připsání peněz na účet, Vám ihned odesíláme fakturu- tak , jako vždy a schválím Vám ihned přístupy, které si sami vyplníte na mém webu www.andarkyslaskou.cz v sekci : ANDARA ACADEMY- PŘIHLÁŠENÍ

Poté Vás přidám do uzavřené - soukromé skupiny na facebooku , kde budeme tvořit nádhernou komunitu a sdílet zážitky , prožitky, zkušenosti, konverzace a tvořit překrásnou energii.

S Láskou, ve velké vděčnosti a požehnání Vám všem. 

Já si za celou Akademii plně a pevně stojím, protože mi techniky v ni změnili život a to v každém směru a to jen a velmi pozitivním způsobem. A věřím, že se tak stane i Vám. Není možné, aby se Váš život po intuitivní síle neposunul. Moje Akademie je návod, jak se můžete posunout. 

Kdo by chtěl moji Akademii koupit jako dárek na Vánoce, k narozeninám, nebo jen tak, tak není vůbec žádný problém. Vystavím Vám poukaz , kde Vám vše vysvětlím ve zprávě a pošlu Vám jej na Váš email. 

Láska je ta pravá cesta, způsob a jediná možnost, jak najít doopravdy sami- sebe a žít jedinou pravdu každého z nás.

MY VŠICHNI JSME LÁSKA.

𝑈𝑃𝑂𝑍𝑂𝑅𝑁Ě𝑁Í: 𝐽á jako autor, 𝑎𝑛𝑖 𝑚𝑜𝑗𝑒 𝑠𝑡𝑟á𝑛𝑘𝑎 𝐴𝑛𝑑𝑎𝑟𝑘𝑦 𝑆 𝐿á𝑠𝑘𝑜𝑢®, 𝑛𝑒𝑛𝑒𝑠𝑒𝑚𝑒 žá𝑑𝑛𝑜𝑢 𝑜𝑑𝑝𝑜𝑣ě𝑑𝑛𝑜𝑠𝑡 𝑧𝑎 𝑉𝑎š𝑒 𝑑𝑢š𝑒𝑣𝑛í 𝑧𝑑𝑟𝑎𝑣í, 𝑓𝑦𝑧𝑖𝑐𝑘é 𝑧𝑑𝑟𝑎𝑣í, žá𝑑𝑛𝑜𝑢 𝑜𝑑𝑝𝑜𝑣ě𝑑𝑛𝑜𝑠𝑡 𝑣 𝑗𝑎𝑘é𝑘𝑜𝑙𝑖𝑣 𝑜𝑏𝑙𝑎𝑠𝑡𝑖 𝑉𝑎š𝑒ℎ𝑜 ž𝑖𝑣𝑜𝑡𝑎. Pokud máte jakékoliv zdravotní potíže, například epilepsii, poraďte se prvně se svým lékařem.


Autor tohoto webu nenese zodpovědnost za nesprávné pochopení, využití nebo zneužití jeho obsahu, ani za jakékoli škody a újmy způsobené napodobováním, neodborným aplikováním či nesprávným praktikováním veškerých zde uvedených činností, včetně využití informací uváděných a popsaných na tomto webu a ve všech odkazovaných autorových článcích.Autor tohoto webu neručí za přesnost, platnost nebo úplnost obsahu zveřejněného na tomto webu a v odkazovaných článcích a za žádných okolností není autor tohoto webu odpovědný za žádné přímé, nepřímé, náhodné, zvláštní či následné škody ani výdaje nebo jiné škody a újmy, vzniklé ve spojení s informacemi obsaženými na tomto webu. Informace uvedené na těchto webových stránkách není možné interpretovat jako právní, daňové, účetní ani jiné poradenství či služby. Veškerý obsah těchto webových stránek a všechny služby zajišťované jejich prostřednictvím jsou poskytovány, "jak stojí a leží", tudíž bez jakýchkoli záruk, pokud jde o jejich úplnost, správnost a včasnost, či jiných prohlášení, záruk a smluvních podmínek, ať výslovných, nebo implicitních. Autor rovněž neposkytuje žádné záruky, že tyto webové stránky, služby jejich prostřednictvím poskytované či informace, software nebo jiné materiály z nich získávané budou správné a aktuální. , NEPŘEBÍRÁ VŮČI VÁM ANI ŽÁDNÉ JINÉ OSOBĚ ŽÁDNÉ ZÁVAZKY ANI ODPOVĚDNOST ZA OBSAH TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK ANI ZA ŽÁDNÉ SLUŽBY POSKYTOVANÉ JEJICH PROSTŘEDNICTVÍM, AŤ UŽ BY TYTO ZÁVAZKY NEBO ODPOVĚDNOST VZNIKLY PŘEČINEM, V RÁMCI SMLUVNÍ ČINNOSTI, Z TITULU ZÁRUKY, NEDBALOSTI ČI JINAK, A BEZ OHLEDU NA TO, ZDA SE TÝKAJÍ PŘÍMÝCH, NEPŘÍMÝCH, NÁSLEDNÝCH, ZVLÁŠTNÍCH, SANKČNÍCH ČI PODOBNÝCH ŠKOD, A TO ANI V PŘÍPADĚ, ŽE AUTOR BYL NA MOŽNOU EXISTENCI TĚCHTO ŠKOD UPOZORNĚN, VĚDĚL O NICH NEBO O NICH MĚL VĚDĚT.Viz sekce : PROHLÁŠENÍ O VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI