ANDARKY S LÁSKOU VYKLÁDACÍ KARTY

Cesta za osvícením tvé duše a navýšení tvého vědomí

LIMITOVANÁ EDICE

Kniha + 44 karet+ Andarka

Krásné dušičky, ano , dnes je pro mě , Andarky a Vás- velký den, kdy po roce přicházím s mým velkým životním projektem, který si troufám říct, že Vám změní životy a toto je velké poslání mé duše zde pro pomoc lidstva s Andarkami na této Zemi, v tomto čase. Napsala jsem, ilustrovala a vytvořila jsem pod vedením Andarek toto nádherné dílo, které má sloužit všem dušičkám pro pomoc na této Zemi. Toto dílo, je Cestou za osvícením vaší duše a navýšení vašeho vědomí. Je to mé životní dílo, které se skládá z Knihy+44 karet+Andarky. Vlastnit fyzicky toto celé dílo s knihou, 44 kartami a Andarkou, je pro probuzení, léčení , aktivaci , navýšení si úrovně Vašeho vědomí , posunu vpřed na Vaší cestě- stejně účinné, jako mít u sebe fyzicky všech 44 monatomických krystalů Andarek, se kterými můžete pracovat , napojovat se na své cestě a jít vpřed. Toto dílo je určeno pro pracovníky světla, aby jste v sobě probudili plný potenciál vaší mise zde na krásné Zemi. Je celé o velmi velké duchovní práci.Je investicí do Vašeho duchovního osvícení a mnohé další.S tímto dílem můžete pracovat celý život a opravdu funguje stejně tak, jako by jste měli doma fyzicky všech 44 Andarek. 

Záměr můj a Andarek je tímto dílem ten, abychom dosáhli toho, že budete mít u sebe balíček karet/ Andarek, který bude nedílnou součástí Vašeho života a budete s nimi neustále pracovat- bez spěchu, v lásce a s velkou duchovní prací na sobě- samém a tak pokračovali na své krásně cestě osvícení a navyšovali si své vědomí, a tím pomáhali celému kolektivnímu vědomí. Toto celé dílo, které jsem s Andarkami vytvořila, bereme jako velkou pomoc všem duším na této nádherné planetě.

Andarky mají pro nás všechny nádherné poselství, kterým Vám mohou pomoci ve Vašem životě, a to v jakékoliv oblasti. Tato překrásná sada 44 vykládacích karet ,Vám umožní komunikovat s těmito nádhernými bytostmi , kterými Andarky jsou , a jít společně vpřed. Součástí této limitované edice je kniha, ve která najdete návod , jak s kartami pracovat a mnohé další. Na každé kartě najdete jméno Andarky, její číslo a její ilustrovanou fotografii. Součástí této limitované edice je také i Andarka, kterou si u mě vyberete ve zprávách na facebooku. Zašlu Vám fotky vybraných Andarek do zprávy, aby jste si tu danou Andarku mohli vybrat sami a nacítili se na ni. 

S každou Andarkou na každé kartě, si budete budovat vztah a budete s ní pracovat i více dnů, týdnů, nebo i měsíců. Z tohoto důvodu velmi doporučuji a nepíši to jen tak, abyste si každý zakoupil svůj vlastní balíček karet a nepoužívali jeden pro více osob a to ani v rodině.Je to velmi důležité, aby jste měl každý svůj vlastní. Jak píši dušičky výše, na tomto celém díle, jsem pracovala sama s Andarkami a to včetně fotek, celého obsahu, ilustrace a textu. Aby toto dílo bylo čisté tak, jak má být. Takže žádný zásah z 3 strany se zde nekoná a vše jsem tvořila sama s Andarkami. Žádný grafik ani fotograf, co by mi tohle tvořil není. Vše jsem dělala tak, aby to byla jen moje práce s Andarkami a tím pádem to předalo veškeré poselství, které má - tedy čisté a nezměněné. V knize je dušičky psáno , že všech 44 ilustrovaných Andarek z karet mám fyzicky doma, a tak to navždy i zůstane. Ale nakonec Andarky ve vývoji díla rozhodli a chtěli jinak. Dílo bylo hotové a když jsem všechny karty propojovala ve vytvořeném portálu z těmito 44 Andarkami fyzicky, dostala jsem novou informaci, že mám vykonat takto. Proto někteří z Vás, pár z těchto Andarek máte doma fyzicky a některé jsou zpět u matky Gaie, protože ona i vy, jste součástí tohoto velkého poslání , aniž by jste si to vybrali sami či záměrně, ale Andarky si vybrali pro toto právě Vás s ní, aby jste s nimi byli spojené i fyzicky, tedy i v hmotné úrovni a právě vy, o ně opatrovali a pečovali. 

Jediné samozřejmě co bylo součástí, byla korektura textu, aby se text dobře četl, zasazení karet a mých ilustrovaných fotografií do formátu a výroba, která trvala déle než čtvrt roku. K výrobě, tedy k realizaci do fyzické hmoty z datového formátu tohoto celého díla, jsem si vybrala výrobní firmu velmi pečlivě. 

Tímto Vám veřejně děkuji za úžasnou spolupráci při realizaci.

k ilustraci fotografií bych ještě rada dodala , že Andarky, jsou mnou ilustrovaný na kartách a jsou dělaný i jako abstraktní umění. Tzn.že jsou dělaný s účinky tak, aby Vaše tělo nevnímala pouze očima, ale aby jste si otevřeli jiné smysly vnímání, kdy Vám nakonec Andarka vystoupí ven do 3D prostoru. Je to jako by jste si vzali pak 3D brýle do kina a viděli je ve 3D. Jen bez brýlích, ale tím, že se Vám otevře toto vnímání. Karty mají nejdražší ofsetový tisk, takže se nemusíte bát, že by bylo něco odflaklé, nebo špatný papír. Vše je děláno za záměrem, aby jste se odprostili od tohoto fyzického světa jen a začali používat i jiné smysli. Každý detail v tomto díle, je unikátní a každý detail, má svůj význam. Takže komu se budou zdát v počátku Andarky součástí mušle Abalone vpité, tak toto vnímání, se Vám bude měnit tak, jak pisi výše. A budete vnímat jemnohmotnou éterickou energii i v reálném světě. Vše je naprosto do detailu propracované. Já je vnímám už jen ve 3D.

Cena celé limitované edice s Knihou+ 44 kartami +Andarkou,je: 3.333 kč/ 141e+ doprava 133kč/11e.A proč tato cena? 

Číslo 3 symbolizuje trojici mysl, tělo, duše, je posláním z Vesmíru. Ačkoli se významy mezi ´´věřícími´´ mohou trošku lišit, většina souhlasí s tím, že toto číslo ukazuje, že je správný čas jít kupředu a dosáhnout celoživotních cílů. Vesmír vám dává ochranu. Číslo 3 označuje také lidské spojení s Kristovým vědomím a Trojicí - Otcem, Synem a Duchem svatým. Také nese energii tvořivosti, radosti, fantazie, laskavosti, nadpřirozených schopností (třetí oko), inspirace, vytváření, růstu, projevu a pravdy. Upřímné pravdy. Každý z nás je malé Universum, jsme drobné kopie velkého Universa a všichni jsme mezi sebou propojeni. Také je tato cena velmi nízká, když započítám náklady na celé dílo, Andarku a náklady na jeho výrobu, aby bylo toto celé dílo dostupné pro všechny z Vás, kdo milujete tyto nádherné bytosti/Andarky.

Všem bych chtěla moc poděkovat, že díky Vám a Andarkám, mohu zde na této Zemi , v tento čas, v této reinkarnaci ,plnit svoji misi/ plán duše s pomocí Andarek- děkuji Vám všem z celého srdce. Také děkuji Vám všem, kdo si pořídí do opatrovnictví na svých kartách všech 44 Andarek + 1 Andarku fyzicky v této limitované edici, která bude součásti tohoto balení ve zlatém pytlíčku. Jsou to Andarky větší, žádné maličké prťavky kolem 3g na krk, ale každá z nich má +- 20g.Ráda bych Vám dušičky milované ještě sdělila, že tato celá sada, (tedy celé moje dílo), se nedá zakoupit jinde, pouze u mě na facebooku. Takže prosím, kdo bude mít zájem, vždy mi napište prosím zprávu  na facebooku a nehledejte moje dílo v knihkupectví.

Tuto nabídku spolupráce kterou jsem dostala, aby toto moje dílo bylo možné k zakoupení v knihkupectví, bylo z mojí strany odmítnuto. A to z důvodu toho, že Andarky si vyberete u mě fyzicky z fotky a teprve poté, je budu ke kartám a knize do díla přibalovat. Nikdy bych nedovolila, aby Andarky a toto velké dílo leželo někde v regálu zabalené bez Vašeho výběru a bez mé komunikace s danou dušičkou, která si toto dílo pořídí do svého opatrovnictví. 

Jsem první autor tohoto díla, které je zaměřeno na tyto nádherné bytosti, je to jeden z mých plánu duše- zde na naší krásné Zemi. 

Pokud máte dušičky někoho z rodiny, či kamarády atd.. kdo miluje Andarky stejně jako vy a chce se posunout na své cestě dále, tak velmi doporučuji toto dílo, jako velmi velkou duchovní pomoc a zároveň dar a to například k Vánocům, narozeninám a další. 

Celé moje dílo je pod ochranou patentování, ochranné známky pro celou EU. Kopírování, napodobování, tedy plagiátorství, internetový a jakýkoli další prodej, či přeprodej tohoto mého celého díla je zakázán a lze jej stíhat zákonem. Také budu připravovat verzi v cizím jazyce, ale vše má svůj správný čas. Celé toto dílo o Andarkách je unikátní, tedy kniha s vykládacími kartami a s Andarkou, je úplně první v Evropě, možná i na celém světě. Počet kusů je samozřejmě omezen, takže nemohu dušičky říci, kdy bude vyprodáno. 

S láskou v srdci, ve velké vděčnosti, pokoře a poslání mé duše

Vaše Monča

VŠE JE V BOŽSKÉM NAČASOVÁNÍ PRÁVĚ DNES 

Edit: Prosím, nejsou to žádné taroty , ani nic podobného. Opravdu ty karty berte tak, jakoby jste si kupovali 44 Andarek, na těch kartách s kterými jdete pracovat a k tomu máte knihu, jak na to , s dalšími informacemi a zajímavostmi.

je to dílo o velké duchovní práci, ne o vykládání tarotu.

Fotogalerie

Autor tohoto webu nenese zodpovědnost za nesprávné pochopení, využití nebo zneužití jeho obsahu, ani za jakékoli škody a újmy způsobené napodobováním, neodborným aplikováním či nesprávným praktikováním veškerých zde uvedených činností, včetně využití informací uváděných a popsaných na tomto webu a ve všech odkazovaných autorových článcích.Autor tohoto webu neručí za přesnost, platnost nebo úplnost obsahu zveřejněného na tomto webu a v odkazovaných článcích a za žádných okolností není autor tohoto webu odpovědný za žádné přímé, nepřímé, náhodné, zvláštní či následné škody ani výdaje nebo jiné škody a újmy, vzniklé ve spojení s informacemi obsaženými na tomto webu. Informace uvedené na těchto webových stránkách není možné interpretovat jako právní, daňové, účetní ani jiné poradenství či služby. Veškerý obsah těchto webových stránek a všechny služby zajišťované jejich prostřednictvím jsou poskytovány, "jak stojí a leží", tudíž bez jakýchkoli záruk, pokud jde o jejich úplnost, správnost a včasnost, či jiných prohlášení, záruk a smluvních podmínek, ať výslovných, nebo implicitních. Autor rovněž neposkytuje žádné záruky, že tyto webové stránky, služby jejich prostřednictvím poskytované či informace, software nebo jiné materiály z nich získávané budou správné a aktuální. , NEPŘEBÍRÁ VŮČI VÁM ANI ŽÁDNÉ JINÉ OSOBĚ ŽÁDNÉ ZÁVAZKY ANI ODPOVĚDNOST ZA OBSAH TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK ANI ZA ŽÁDNÉ SLUŽBY POSKYTOVANÉ JEJICH PROSTŘEDNICTVÍM, AŤ UŽ BY TYTO ZÁVAZKY NEBO ODPOVĚDNOST VZNIKLY PŘEČINEM, V RÁMCI SMLUVNÍ ČINNOSTI, Z TITULU ZÁRUKY, NEDBALOSTI ČI JINAK, A BEZ OHLEDU NA TO, ZDA SE TÝKAJÍ PŘÍMÝCH, NEPŘÍMÝCH, NÁSLEDNÝCH, ZVLÁŠTNÍCH, SANKČNÍCH ČI PODOBNÝCH ŠKOD, A TO ANI V PŘÍPADĚ, ŽE AUTOR BYL NA MOŽNOU EXISTENCI TĚCHTO ŠKOD UPOZORNĚN, VĚDĚL O NICH NEBO O NICH MĚL VĚDĚT.Viz sekce : PROHLÁŠENÍ O VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI