♥Další informace k andarkám ♥

18.12.2021

Další informace Andarky

Nenakupuji je z žádných klasických internetových obchodů. Trh je přeplněný všeličím, co se jmenuje andara, ale nemá to s nimi nic společného, ​​i když to tak na povrchu možná vypadá. Mám vytvořený vztah s těmi, od kterých je objednávám, Zdroje důvěrně znám, Když mi přijdou, pracuji na nich. Jsou bezčasové, pracují už jako kdyby předem na dotyčných, nejsou omezeny časem nebo prostorem, takže od té chvíle, co si je nacítíte, s nimi můžete na dálku už začít pracovat přes fotku. Tvoří Mřížkovou Strukturu nové země - ZLATOU SÍŤ.

Je třeba si Být vědom, že vynášejí na povrch úplně všechno, kde si lžeme, všechno, co není univerzální láska, co není v souladu s Novou zemí v tobě, všechno, co není čisté, vynášejí maximálně ven galaktické EGO a jeho hry na něco, nenasytnost a chtíče mít-vlastnit, ukazovat se.. vynášejí ven nedostatky, nedostatečnost, méněcennost - snaha přes ně být lepší, speciální, důležitý atd.. "traumata, stíny, skryté bolesti, rezervy a omezení na vlastní hojnosti, ukazují, kde jdeš proti sobě, kde se zrazuješ, kde bojuješ, jsi konfliktu v sobě s vnějším, kde funguješ jako antikrist, kde všude nedovoluješ své pravé čisté SVĚTLO vést, ukazují všechny ego lidské hry, kde si všichni něco jen kompenzují".


Andary zároveň přinášejí - aktivují velké množství UNIVERZÁLNÍ lásky, hvězdné paměti, poznatků. Jsou to mistři, kteří nás vedou domů do jednoty hvězd k sobě/v sobě. Avšak pokud je pochopíme, uchopíme jedině s otevřeným srdcem a vědomím. Je možnost to "vyčistit jednou provždy". Nikdy NEPATRÍ NIKOMU KONKRÉTNÍMU. Jak jsem již zmínila, těch pravých a aktivních je maličko, je to velmi opatrná a posvátná práce, neboť se masově kolektivně čistí zneužití moci. Jdou vždy tam, kam se ptají samy. "Nefunguje to s nimi tak, jak by si člověk představoval". Práce s nimi a jejich sdílení, zprostředkování je pro mě pocta a "odměna" nevyčíslitelné hodnoty, co si vážím nade vše, Proto velmi dbám na to, jak je s nimi zacházeno.. když něco nesedí, Uzavírám portál.. loučíme se.