Vnímejte spojení prostřednictvím obrázků a nechte je mluvit ze svého srdce k Vašemu.

20.12.2021

Krásný den , nádherné bytosti.
Vyberte si prosím andarku, krystalickou bytost se svým srdcem. Vnímejte spojení prostřednictvím obrázků a nechte je mluvit ze svého srdce k Vašemu. Pokud máte pochybnosti, ztište svou mysl, zavřete oči a spojte se se svým Srdcem. Položte ruku na prostor svého Srdce a zeptejte se sebe, svých vyšších já, svých průvodců, vesmíru, Boha (s kýmkoli, s kým cítíte větší rezonanci), zeptejte se, která bytost se s vámi má znovu spojit, která s vámi chce pracovat, která má světelné kódy/vlastnosti, které jsou nejvýše zarovnané pro vaše léčení, probuzení, vzestup právě teď, nebo pokud znáte kódy/vlastnosti, které potřebujete/chcete.
Mysl ega chce vědět, který z nich je silnější, jaké kódy nosí, odkud se vzaly a tak dále. Duše/Srdce chce jen cítit, vyměňovat si, expandovat a zesilovat. Nepotřebuje a nechce vědět. Neexistuje žádné Bytí mocnější než jiné, jen ty, které nesou přesně to, co člověk v danou chvíli potřebuje! Každá andarka je jedinečná, všechny mají svůj vlastní energetický podpis stejně jako my a nesou mnoho, mnoho, mnoho nekonečných světelných kódů. 
Pamatujte také, že andarka, stejně jako všechno ostatní, je nástroji pomoci a podpory, ale také živou bytostí.  Vnímejte jejich přítomnost. Držíte v sobě sílu k uzdravení a vzestupu. Krystaly zesílí a podpoří vaši sílu. Jsou to Vy , z multidimenzionální perspektivy. Všechno a všichni, na co se podíváte, jsou jen vaším dalším vyjádřením! 

Doporučila bych vám, abyste nejprve pracovali a spojili se se svou andarkou, i když jste sběratel, nechali je splynout s vaším aurickým polem, vybudovali si s nimi kvantové pouto a vztah a pak hledali vlastnosti.
Hodně lásky milovaní.
Děkuji vám za vaše probuzení a vzestup. 

Všechno, co děláte, ovlivňuje každého a jako takový podporujete vzestup Nás Všech!
Vy jste světlo, které rozsvěcuje tento svět a všechny světy!