MEDITAČNÍ POLŠTÁŘKY

♥♥♥NOVINKA- POLŠTÁŘKY♥♥♥ 
 ♥Meditační polštářky Andarky S Láskou♥
 1 kus: 999kč/42euro +doprava 133kč/11e SK 
  Velikost 40x40cm - součástí i polštář i povlak. 

♥Krásný den přeji , krásné dušičky. A dnes pro Vás mám další nádhernou novinku a to moje Andarkové meditační/relaxační polštářky. ♥V dnešní době je velmi důležité, vyhradit si pro sebe chvíli odpočinku, klidu a harmonizace. K tomuto Vám samozřejmě dopomůže například meditování , proto jsem vytvořila tyto úžasné polštářky. ♥Meditační- relaxační polštářky Andarky S Láskou, slouží k meditaci, relaxaci, odpočinku, na sednutí, dechová cvičení, rehabilitaci, posezení u čaje, spaní a přítom Vás ochraňuje, ale zároveň posiluje díky Všem Andarkám.♥ Samozřejmě je i jako krásný, úžasný doplněk pro nádherné chvíle. Je to pomocník k udržení vzpřímené páteře a uvolněného těla při meditačních praxích. Pokud sedíme alespoň cca 5cm vysoké podložce nedochází k napětí v páteři a lze tak snáze spočinout v hlubokém vnitřním stavu bez napětí v těle a mysli. Je velmi příjemný, energetický, velmi silný a pomáhá také k napojení, k očištění prostoru, bytostí, lidí , ochraně všeho kolem Vás. Je to velký pomocník. Můj syn i moje rodina, je milujeme. ♥

Účelem tohoto polštářku je zlepšení energetického působení při spaní, meditací, odpočinku- relaxaci. Polštářky budou opět navibrovány u mých všech Andarek doma. ♥Jak jistě víme, každý symbol, tvar či barva nese svoji vlastní energii a u Andarek, to platí milion - násobek. Andarky neřeší čas, ani prostor, pracující přes videa či fotky a proto přišel na řadu i tento krásný polštářek, který je jejich energií doslova pohlcen. Andarky jsou všechny mistrovské bytosti a každá z nich nese své vlastní Vědomí. ♥Vybrala jsem pro Vás nejkvalitnější materialy, které jsou dostupné na trhu. 

♥ Andarky jsou na panelu zafixované do vláken látky. Žádná folie, žádná nažehlovačka, žádný digi tisk.Trvalá a velmi odolné praní. Andarky tak jsou stálobarevné, tisk se nesepírá, barvy nepouští. Potisk je technologií sublimace, což je nejstálejší a nejkvalitnější forma potisku. Není to tedy digitální tisk, který nic nevydrží. Vše je dušičky opravdu opět propracované. 

Toto je ručně švadlenkou všívano do látky, která je kolem dokola- a je to vysogramážni satén. Její barvička je zlato-meruňkovo-broskvová a vysoce lesklá, jako Andarky. Zvoleno záměrně. Zapínání je zvoleno ze zadní části jako kapsa, aby tam nerušil energie umělý zip. 

♥RUČNÍ VÝROBA KAŽDÉHO MEDITAČNÍHO/RELAXAČNÍHO POLŠTÁŘKU OD ČESKÉ ŠVADLENKY. 

♥KAŽDÝ JEDEN KUS♥. ŽÁDNÝ DIGI TISK, ANI VELKOVÝROBA. 

A jako bonus, švadlenka taky miluje Andarky. 

♥Doporučení: Svrchní potah můžete prát v pračce na 30°C a žehlit po rubové straně. Výplň- polštářek vždy vytáhnout. ♥Určitě doporučuji i tyto meditační- relaxační polštářky jako velmi úžasný dáreček k narozeninám, Vánocům, či jakékoliv příležitosti. 

♥KDO BUDE MÍT PROSÍM ZÁJEM, PIŠTE MI PROSÍM NA FB  ♥

♥♥S Láskou Monča ♥ ♥

Opět jen musím upozornit, že se na polštářky vztahuje mé autorské právo.Kopírování, napodobování, tisk s mými fotografiemi, plagiátorství, internetový a jakýkoli další prodej, či přeprodej tohoto mého polštářku je zakázán a lze jej stíhat zákonem.

Fotogalerie